| rlr09 a întrebat:

La ce varsta ati facut prima data dragoste?

Răspuns Câştigător
| nury a răspuns:

Eu degraba fac 18 si inca nu am facut. Vreau persoana potrivita, sa ma merite big grinhee hee si sa ne iubim :X

9 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

La casatorie! Sunt de moda veche! Dar m-am pastrat pentru cineva care nu a meritat!

| MMihai a răspuns:

Pe la 18 și câteva luni.

| Vizitiul a răspuns:

Deocamdata-s virgin, dar o sa fac pe la 80... dragoste.

| butterfly27 a răspuns:

Eu la 17. Oricum nu cred ca exista o varsta ideala ca sa faci dragoste, faci cand simti si crezi ca esti pregatit/a.:*

| StEluTa_3250 a răspuns:

Eu inca nu am facut dragoste am de abia 15 ani, dar pot sa iti spun ca consider ca virsta potrivita este dupa 18 ani inclusiv 18.Deoarece atunci devii maturi si iti poti asuma responsabilitatea de cauzele acestei fapte. sper ca ti-am fost de ajutor

| Galiutza a răspuns:

La 14 xD.nu ma credeti usuratica, doar ca atunci a fost sa fie happy

| Dr3yga20 a răspuns:

Varsta ideala este dupa 18 ani, pentru unii, pentru altii dupa altii la casatorie pentru cei mai apropiati Domnului.Este ciudat daca faci dragoste inainte de 16 sau daca ai peste 40.

| Laya a răspuns:

La 17 ani...hee hee A trecut ceva de atunci, dar imi va ramane mereu in minte ca ceva frumos, ceva ce nu trebuie uitat, probabil si pentru ca omul de langa mine, era cel potrivit.

| sT1L a răspuns:

Din cate vad am fost mai gagicar pe aicihee hee. la 17 ani am facut dragoste cu actuala prieten app am 20 de ani de acum big grin:X:X kisses Roxy big grin