| dailydaisy07 a întrebat:

Hey happy
La ce varsta ati facut pentru prima data "dragoste" si cum a fost? :3

16 răspunsuri:
| Ando1dul a răspuns:

La 4 ani si a fost senzational am 5 si tot nu ma pot satura de romanca mea

| h3r a răspuns:

Hmm, vrei să încerci cu italianul?

| Oana92 a răspuns:

Aproape 18. A fost dureros, dar emotionant

| Wehes a răspuns:

16, Amuzant laughing!

| AnDutZzA020 a răspuns:

Inca nu am facut dragoste insa voi face in curand.

| AndreiGSQ a răspuns:

Scuza-ma ca ma bag in discutie, dar analizand activitatea ta pe acest site am constatat ca efectiv dai niste raspunsuri de prost gust, ce nu trec de nivelul de "taran".
Pari o persoana inteligenta din avatar, nu stiu de ce lasi sa se inteleaga contrariul.

Peace!

| AndreiGSQ a răspuns:

Poti incerca sa eviti aceasta categorie, sunt multe altele in care ai putea activa pozitiv.

| Sfatuitorul_6560 a răspuns:

Va sfatuiesc sa va ganditi foarte bine inainte de a incepe, la cati parteneri veti avea, daca va fi ultimul, daca il cunosti bine si daca esti pregatita sa fii stresata daca el isi face treaba bine si sa stai gen toata ziua sa nu stii daca esti insarcinata.

| Anirock a răspuns:

La 16 ani...prima data dureros si nu foarte placut,.,.dar cu timpul prinzi gustul big grin

| MihaelaPupacioasaaa a răspuns:

Pe mine a incercat sa ma dezvirgineze un baiat de 4 ori si nu a reusit. la cine e problema? laughing)

| CEl8oo a răspuns (pentru MihaelaPupacioasaaa):

Tuuu,esti prea ingusta big grin

| MihaelaPupacioasaaa a răspuns (pentru CEl8oo):

Si ce ar trebui sa fac? X_x

| Andrei4g a răspuns (pentru MihaelaPupacioasaaa):

Sa-ti gasesti unul mai priceputhappy