| ioanamojoo a întrebat:

La ce varsta ati avut primul sarut? Ce sentimente ati trait atunci? Cum v-ati simtit?

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Niciodata nu am avut, deci nu cunosc sentimentul.

| minrest a răspuns:

Atunci cand am sarutat prima data, nu exista notiunea de ''primul sarut'', nimeni nu facea o diferenta notabila intre primul sarut si al doilea. Asa ca nu am avut primul sarut si ma simt foarte bine. ''Primul sarut'' este un construct cultural recent iar importanta care i se da arata rolul major pe care il au conceptele in viata omului.

| Staind a răspuns:

72.
Cand ni s-au intersectat protezele, am simtit ca niciun adeziv nu-mi poate lipi inima pulverizata de acest minunat sentiment. Sau ca ar dura secole pana sa mai am ocazia sa ma simt atat de complet.
Sa nu mai zic de bale scurse. Eh. Ale tineretii valuri.

| Desireღ a răspuns:

Aşa de tare te interesează?

| DaCumSaNu a răspuns:

12 ani, a fost lipsit de orice ar fi posibil, gen parca n-ar fi fost.

| Vegeta07 a răspuns:

N-am avut

| kingersome a răspuns:

Văd foarte multe persoane că la 12 ani au primul sărut...eu peste o lună fac 13 și nici relație n-am avut.dar ce să zic de primul sărut..am ochii albaștri, sportiv, deștept(nu tocilar) etc.Viața e crudă.

| Dragu_Lidia_1996 a răspuns:

Aveam 12 ani.N am avut niciun sentiment. Poate doar de panica