| Roxin1122 a întrebat:

La ce vârstă e indicat să îmi pierd virginitatea (curiozitatea)

Răspuns Câştigător
| petitconseil a răspuns:

Cu cat mai tarziu, cu atat mai bine.Si indicat este sa il cunosti foarte bine pe cel caruia vrei sa te dedici total, pentru ca nu e mare bucurie sau fericire dupa ce ti-ai pierdut ce aveai tu mai de pret.Deci ai rabdare, mai intai cunoaste cat mai bine pe cel de langa tine si vezi intai daca merita sa faci pasul asta cu el. Daca te vei grabi, si vei lua decizia asta prea repede, exista riscul sa suferi mult dupa aceea, asa ca, fii desteapta si nu te lasa pacalita de primul care iti zice ca te iubeste sau mai stiu eu ce vrajeli.winking

| Roxin1122 explică (pentru petitconseil):

Mersi pentru răspuns (frate sânt băiat)

| petitconseil a răspuns (pentru Roxin1122):

Da,scuze,m-am uitat la profilul tau dupa ce ti-am raspuns.big grin

8 răspunsuri:
| anamaria82726 a răspuns:

Toti adultii zic mai tarziu. Dar in ziua de azi la 16-17 ani se pare ca

| MrJoker30 a răspuns (pentru anamaria82726):

Asta cel mai mult din cauza feminismului si a curentelor neo-marxiste.

| anamaria82726 a răspuns (pentru MrJoker30):

Pe limba mea te roglaughing

| Elyiela a răspuns:

Daca esti fata - în jurul vârstei de 17-18 ani. Eu aşa zic
Daca eşti băiat de la 16 în sus.