| adiuca a întrebat:

La ce varsta renunta baietii la ideea ca acum vreau sa f** cat mai multe? Cand se maturizeaza si vror o relatie serioasa? atunci inainte de a se casatorii? pe la 25 asa?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Depinde de baiat. Unii sunt maturi mult mai repede, altii nu se maturizeaza niciodata. Majoritatea baietilor inteligenti si care mai au si alta ocupatie nu trece niciodata prin faza numita de tine. Uite, sotul meu mi-a spus la un moment dat, cand eram prieteni: eu m-am culcat doar cu femei pe care le-am iubit.

23 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Niciodatalaughing

| Flav a răspuns:

Tu ai cam multe intrebari despre sex. Deci lasa-ma cu persoane care etaleaza un comportament drept usi de biserici si ei sunt la fel. Ce sa mai spun, hotii striga hotii si-n politica, si peste tot.
Dar tu cand te-ai maturiza sa pui intrebari mai de folos? A?

| CevaNormal a răspuns:

Atunci cind fata de linga el o sa mearga intr-un pas sexual cu el, nici mai inurma, si nici mai inainte, atunci cind si fata de alaturi o sa-i fie un model pentru el, si sa-i inspire conceptia de familie, si de seriozitate, si evident cind o sa-i vina gargaunii la cap la baiat, uite atunci o sa fie bine happy

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Cred ca...niciodatalaughing

| JeSa a răspuns:

Buna!, nu este adevarat cu 25 asta, totul dupa cum se iveste, nu dupa cum ti doresti ca de fiecare data cand iti propui ceva de asa e ca si cum esuat acel "ceva propus"!, Pa, pa!

| xibalba a răspuns:

Dar cine te-a mintit pe tine ca toti baietii sunt la fel? Ti se pare normal sa ii bagi pe toti in aceeasi oala? Tie iti convine daca tu ai intra in acelasi oala cu restul fetelor care sunt total diferite de tine?! Ai auzit ca fiecare om e unic?

leonardk
| leonardk a răspuns:

Atata timp cat exista tentatie pe de o parte si insatisfactii in cuplu, pe de alta parte, ...majoritatea barbatilor sunt tentati sa cada in pacat. Daca reusesti sa-l tii aproape prin dragoste si atentie (fara sa incerci sa-i pui zgarda-ca are efect invers), il vei avea doar pentru tine.

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Bunna intrebare.

| 31957319 a răspuns:

Sa nu crezi ca suntem toti la fel.
Dar nu ii vorba de maturizare, ii vorba de caracterul baiatului. Daca lui ii place sa se injoseasca, o va face cu orice prinde, iar dupa, cu aceeasi gura se duce si isi saruta femeia.
Si repet, nu ii vorba de maturizare, odata la 3-4 ani, aprca vrei ceva noua, si totusi o iubesti nespus pe fata cu care iti imparti viata. Dar o inseli.
Ii ca si cu tigariile, fumezi un bun timp un anumit brand de tigari, dar cateodata vrei o schimbare, de scurta durata, ceva mentolate, dupa care revii la tigariile tale.

| 31957319 a răspuns:

Macar noi baietii avem o varsta, dar voi fetele nu...laughing)

| dede16 a răspuns:

Pfoai in masura sa iti raspund nu sunt, doar ca in momentul cand el considera ca a intalnit fata aceea care sa ii fie alaturi si care poate sa ii ofere ceea ce vrea si pe langa toate acestea sa ii fie un suport in viata, atunci va inceta sa faca pe Don Juan-ul.
Dar, atata timp cat apar tot felul de "dive","printzese" si alte minunatii care se ascund sub numele d c**** dar putin mai cu clasa si sofisticate, poti fi sigura ca orice baiat le va lua in deradere.De ce? pentru ca niciuna din astea nu a iesit din tipar sa demonstreze ca nu e asa.Nu stiu dar cunosc mii de cazuri si deocamdata toate sunt la stadiul gainii.
Si cum ziceam, baietii prefera intotdeauna o fata cuminte nu specimene de asta pentru o relatie serioasa asa ca din moment ce au o relatie mai serioasa si sunt tratati cu cate putin, nu cu tot deodata, fi sigura ca se "domesticesc" ei singuri...winking

| elenahd a răspuns:

Aceasta idee sau mai bine zis acest gand nu va disparea din mintea barbatilor decat eventual cand vor ajunge la o anumita varsta destul de inaintata iar penisul lor nu va mai avea erectie. Este parca un tel in viata unor barbati in faptul de a avea contact sexual cu cat mai multe fete sau femei.Nu spera ca inainte de a se casatori se vor maturiza si ca vor abandona acest ideal al lor...Barbatii indiferent de varsta sunt niste copii carora trebuie sa li se satisfaca toate dorintele si toate mofturile.Incearca sa te obisnuiesti cu acest lucru, nici un barbat nu este fidel sunt numai barbati care stiu sa fie diplomati sa nu afle sotia...asa sunt barbatii.

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Mai bine intreaba daca renunta ever. Sau poate or renunta dupa varsta de 60 de ani, km asa. laughing

| Denisse_8813 a răspuns:

Nu exista o limita de varsta bine stabilita. Poate avea acest concept pana la 40ani(cunosc cazuri si se pare ca nu au inca de gand sa se opreasca aici). Este necesar pentru asta sa intalneasca fata potrivita la care sa gaseasca tot ce-si doreste.De obicei orice baiat cauta fata care sa stie sa-l convinga de sentimentele care i le poarta, sa-l sustina, sa-l indrume s. a. m. d si bineinteles compatibilitatea sexuala ar trebui sa fie puncul forte al relatiei pentru a renunta la principiul mentionat de tine...

| motanelul a răspuns:

Depinde de caracterul fiecaruia

Răspuns utilizator avertizat
| Deita a răspuns:

Barbatul? nu cred ca femeia nu greseste in asa privinta,

| deea89_9851 a răspuns:

Depinde cat de curajos e baiatu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Un bărbat niciodată nu va renunța la această idee, cât mai multe să aibă, indiferent dacă este sau nu căsătorit, indiferent dacă are sau nu o relație stabilă cu cineva.
La acest capitol nu se vor maturiza niciodată.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Răspuns: niciodată.
Știi, asta explică faptul de ce vrei să te reprofilezi (văd că deja ești bisexuală, felicitări, faci progrese!).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si dupa casatorie vor la fel, ce naibii? Palmaresul unde-i?

| marius_3481 a răspuns:

Pai depinde de persoana cum vrea ea sau pote cum se maturizeaza!

| balaurul a răspuns:

Eu cred ca baieti nu se mai gandesc sa fu** toate fetele pe la 26-28 de ani.