| myryam02 a întrebat:

Un baiat la ce varsta se maturizeaza adica ia o relatie in serios?

Răspuns Câştigător
| Ina93 a răspuns:

Majoritatea baietilor se maturizeaza dupa 22 de ani. cand considera ei ca trebuie sa aiba pe cienva langa ei la bine si la rau
dar se mai gasesc si baieti care se maturizeaza si mai repede. dar se gasesc foarte rar

| Maraaa1 a răspuns (pentru Ina93):

Hmm acum asta incerc si eu, sper sa fie bine,,,, dar depinte si de carcterul care il arehappy

3 răspunsuri:
| KeporLove a răspuns:

Depinde de anturaju de prieteni din care face parte. in general la 16 ani incepe sa isi dea seama pe ce lume traieste

| somrik a răspuns:

Eu as zice ca de la 12 ani, ca isi da seama ca nu e de glumit cu unele lucruri