| Gymy a întrebat:

La ce varsta v-ati inceput viata sexuala, si daca mai sunt persoane care au avut relati sexuale dupa casnicie prima data?

4 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

Eu sunt virginahappy!

| butterfly27 a răspuns:

La 17 ani, acum am 21.nu cred ca mai sunt persoane care isi incep dupa casatorie, ft rare.parerea mea e sa faci cand simti si cand esti pregatita.nu mai suntem in vremea lui bunica...:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am casatorit la 16 ani la 17 ani am facut cununia civila si nu dupa mult timp am devenit mamica; dupa multe neintelegeri, certuri si batai timp de 4 ani jum-5 am hotarat sa ma despart; acum cu adevarat simt ca mi-am gasit perechea sunt cu adevarat fericita; am o fetita minunata si un sot bun si intelegator; dar viata sexuala trebuie sa o incepi atunci cd persoana de LG tine simti ca te iubeste si te merita.Nu va pacaliti caci asa m-am pacalit si eu si cate or mai fii ca mine!

| Gymy explică:

Scz dar la asfel de intrebari nu dau funditabig grin
sper ca nu va suparatihappy