| Amy_9572 a întrebat:

La ce varsta v-ati inceput viata sexuala? ( sunt curioasa cu ce varste ma mai uimiti)

3 răspunsuri:
| HISTORY_5103 a răspuns:

Buna Amy.Sincer sa fiu, am 15 ani.Momentan nu as vrea sa-mi incep viata sexuala, de ce? Sunt foarte tanar.Nu doar sex exista.Cea mai importanta este dragostea.Eu zic ca,sa faci sex,trebuie sa cunosti persoana ca pe tine,sa te iubesti, sa stii o pretuiesti cand e langa tine, nu sa fi tu satisfacut.Ii urasc pe baietii care isi pun prietenele sa faca sex cu ei.Pai,ma omule,cand e ea sigura, si sunteti de mult timp impreuna, va iubiti atunci da.Nu ca esti de 3 luni, si esti mare nu rezisti.Du-te la una de varsta ta, ca aia vrea.As vrea sa-mi incep viata sexuala pe la 17, 18, 19.

| Ţiiţţţu a răspuns:

La 16 tu?

| ArcAnna a răspuns:

16 jumatate