| anonim_4396 a întrebat:

Cunoasteti persoane care si-au inceput viata sexuala la varste inaintate sau au o varsta inaintata si nu si-au inceput-o. Daca da, cati ani au? Fata sau baiat?

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Cea mai batrana fata mare cu care am avut de a face, a avut 27 de ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bibliotecara liceului meu, ne povestea cum ca ea nu s a culcat cu nimeni.
Are vreo 50 de ani.

| LifeIsColour a răspuns:

De ce ai curiozitatea asta? Cu ce te ajuta pe tine pana la urma lucrul asta? Da, cunosc persoane care si-au inceput viata sexuala mai tarziu de 20 de ani, cunosc si persoane care nu mai sunt virgine de la 12-13 ani( e clasa mea plina de astfel de persoane), dar fiecare face ce vrea cu viata lui pana la urma... daca mai tarziu te trezesti cu tot felul de boli din cauza inconstientei pe care ai avut-o cand ti ai inceput viata sexuala pentru prima data, trebuie sa-ti asumi si consecintele.Cred ca mai bine faci pasul asta la o varsta mai "inaintata"( nu 40-50 de ani, ci 20 si ceva.), fiindca esti mai matura atunci si iti alegi si tu mai bine partenerul...degeaba iti incepi viata sexuala cu un tip daca in ziua urmatoare iti dai seama ca nu aveti nimic in comun, ci doar atractie fizica.Tot la despartire o sa ajungeti pana la urma.

Răspuns utilizator avertizat
| DumitruAndreea a răspuns:

O invatatoare, are 40 de ani si nu are nici prieten(iubit).Si banuiesc ca ai dedus ca-i fata...