| anonim_4396 a întrebat:

La ce virsta v'ati inceput viata sexuala?

Răspuns Câştigător
| InstinctKDZ a răspuns:

Un baiat o poate incepe de la varsta de 16-17 ani big grin Iar la o fata nu as recomanda pana ce nu implineste 18 anihappy Depinde si de cat de mare e dorinta de a-ti incepe viata sexuala big grin Dar in cel mai bun caz dupa 18 ani este ok big grin Sper ca te-am ajutat.

13 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

La 15 ani cu o X.

| Jakoban a răspuns:

18-19 cam asa...

| altrix a răspuns:

| VreauSaRad a răspuns:

14,eram si trotillaughing! frumoasaa experienta.a fost de mult si am continuat.pot sa zic ca e un viciu dupa atatia ani

| GabytzGabytzu a răspuns:

Viata sexuala o poti incepe de la 15-16 ani funda?

| Xenya a răspuns (pentru GabytzGabytzu):

LA 15-16 ani nu este dezvoltata fizic si nu este pregatita nici psihic si nu cred ca este nici prea documentata despre asa ceva!

| InstinctKDZ a răspuns (pentru GabytzGabytzu):

Ceaparu pentru ce cersesti funda nu inteleg. La ce raspuns ai dat s-a lamurit fata laughing

| Killer32 a răspuns:

Pe la 15-16 la varsta asta incepi viata sexuala unii nu le pasa incep pe la vreo 13-14 ani tu sa nu faci asta este cam periculos sa zicem dar ai grija
Succewinking

| narukgeo a răspuns:

In nici un caz la varsta ta, dar cel mai bine ar fi sa ti-o incepi dupa 18 ani daca nu vrei sa ajungi in instanta.

| marian35a a răspuns:

De mic copil cu verisoara mea

| YourBetrayal a răspuns:

Ca fata, dorinta este mare, mai ales la varste fragede. Iti dau un sfat : nu te grabi, asteapta sa-ti gasesti un prieten care te merita asa cum esti, si te pretuieste la puterea cuvantului. Si in plus, pana la 18 ani... nu are rost sa o faci. Corpul tau trebuie sa-si termine dezvoltarea. Sper ca ti-a fost de ajutor.

| Sweety31 a răspuns:

Am inceput sa masturbez la 12 si de atunci o fac regulat!

| tashajkl a răspuns (pentru Sweety31):

PE CINE? :O rolling on the floor)))