| Katastrophe a întrebat:

Cum se procedeaza la prima intalnire cu o fata? Dupa ce mergem la un suc, si o conduc acasa, o sarut sau o imbratisez?

Funda

Răspuns Câştigător
| rousz a răspuns:

Buna! La prima intalnire thinking unii pot spune ca sa o saruti ca ce rost are sa mai astepti, eu spun ca ar fi mult mai dragut pur si simplu decat sa o imbratisezi, daca vei observa ca ea vrea si un sarut depinde unele fete pot face ele primul pas! cred ca cel mai bine este sa o luati incetul cu incetul este mult mai palpitant si asa ii vei da multe de gandit! acum faci cum doresti tu! mult succes

7 răspunsuri:
| Auslesse a răspuns:

Tre` sa faci ceea ce simti.Cel mai bine ar fi s-o imbratisezi.Nu stiu ce fel de fata e...si sa nu se supere dac-o saruti de la prima intalnire.Pe mine prietenul meu m-a imbratisat + ca m-a si sarutat.Acum depinde si cati ani aveti amandoi! Bafta!happy

| Anonima264 a răspuns:

Ambele,desi sarut-o pe obraz!

| KorpiklaaniV a răspuns:

O iei strans in brate, apoi o saruti! happy

Pa, pa.

| loredanadanila a răspuns:

Nu stiu... Daca nu va cunoasteti prea bine, imbratiseaz-o, dar daca va cunoasteti si nu o saruti s-ar simti cam nasol ea.

| AlexMusiq a răspuns:

In sfarsit mai vad si eu o intalnire " ca pe vremuri ". In ziua de astazi, la prima intalnire. daca te chinui putin o bagi si in pat. Bravo frate. Apreciez

| Katastrophe explică (pentru AlexMusiq):

Ma cunosc de la gradinita cu ea, si mi-e rusine sa ii zic. Mie teama sa nu fiu "friendzoned"

| AlexMusiq a răspuns (pentru Katastrophe):

Sugerez sa incepi incet incet, un hug, apoi vezi si tu, te faci ca o pupi pe obraz si intorci capul laughing, vezi tu, pe moment. Din reactia ei o sa vezi. daca merita sa incerci sau nu big grin