| Psihoyounger a întrebat:

La primul sarut, ai simtit faimosii "fluturasi" in stomac? love struck

Răspuns Câştigător
| lola a răspuns:

Fluturasi?! Am simtit ca si cum toti fluturasii de pe pamant erau la mine in stomaclaughingImi venea sa sar in sus dar nu ma mai tineau picioarele, in capul meu parca erau artificii, parca nu ma mai saturam, am inceput sa simt furnicaturi prin tot corpul.Vaaaaiiii!
mai vreau!laughing

37 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, si ii simt si acum cand ma gandesc la momentul acela.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Da...si acum am emotii cand imi aduc aminte.

| madalicious a răspuns:

Aoleu.Primul meu sarut a fost ieri.nu cu Marcel dar... a fost mai bine. S-a chinuit o gramada baiatul sa ma sarute.laughing o ora intreagastraight face si i-am spus ca nu stiu sa sarut si mi-a spus ca ma invata elbig grin si nici nu stiam cum sa o fac.laughingrolling on the floor) darmite sa deschid gura.big grin ce am simtit? hmmm.fiori blushing si imi venea sa sar in sus de bucurie. dar eram in acelasi timp si speriata.laughing

| Cryssy a răspuns:

Da..am simtit...love struck

| Leea1234 a răspuns:

Daaaa!
ii mai simt si acum cand imi amintesc...eram tanara, si indragostita!
a fost frumos!

| marsy a răspuns:

Deaaaaaaa

| xibalba a răspuns:

Nu prea...

| Encore a răspuns:

Io simteam niste gandaci sad

| hândel a răspuns:

Eu am simtit altceva, dar nu in stomac, ci in pantaloni. devil

| Liada a răspuns:

Ufff... pina acum ii simt...si chiar cind isi musca puza vb cu mine ...tocmai si atunci le simt...

| cipy a răspuns:

Primul primul nici nu imi amintesc de el, dar, la primul sarut al actualului meu prieten pe care l-am cunoscut pe net am simtit nu doar fluturashi si inca am mai simtit k as vrea sa ma sarute mereuuuuuuuuuuu...

| Mixed a răspuns:

Da ...imi amintesc perfect era...aprilie...era seara...si ploua... a fost fain... fluturasii...:X prea tare :X

cred ca as retrai momentul de 1000 de ori

| Guitarlove a răspuns:

Eu inca n-am avut primul sarut si imi e tare frica sad, dar nu stiu de ce rolling on the floor. Sper ca mai sunt copilasi ca mine asa mai marisori care n-au experimentat primul sarut blushing.

| costyn162 a răspuns:

NU, chiar deloc... S-a petrecut pe la 12 ani in timpul unui joc de carti pe porunci... Dar a fost misto.

| Raiden a răspuns:

Iti dai seama ca numai stiu...

| crizantema a răspuns:

Da...si atata s-au fluturat ca mi s-a facut rau, mai ca n-am ajuns la urgente...

| Haydee a răspuns:

Eu ii simt si cand imi intersectez privirea cu persoana iubitalove struck...atat de romantic...sa vorbesti cu ajutorul unei privirihappy

| soseta ucigasa a răspuns:

Da...desigur...si dupa mi-am dat seama ca am nevoie urgent la toaleta laughing

| AdeLina a răspuns:

Poti sa zici si fluturashi... De fapt un inec pronuntat mi-a provocat o stare de voma care probabil a produs niste fluturi pe acololaughingrolling on the floor

| b3bita a răspuns:

Nu prea... eram prea mica si nu a iesit prea bine laughing

| b3bita a răspuns:

Uite cum ma repet laughing Sunt cam somnoroasa probabil tongue

| smy a răspuns:

Fluturasi e putin spus e mai mult decat ata e o senzatie inexplicabila care vine din interiorul nostru ceva diferit pentru fiecare in parte sincer a fost un moment special de neuitat parca puteam face orice!

| Cozminel a răspuns:

Da... ma luse cu treurat... nu ma mai ascultau picioarele... (cred ca la mine ala era un stol de pelicani nu fluturaji! )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am simtit de toate, imi venea sa ma intind pe jos cat eram de lunga 172cm si lata (glumesc aveam 47 de gk ), artificii, tobe cucurigu, eram in al noualea cer si el imi spunea mereu, dar nu te-a sarutat nimeni niciodata? A, bineinteles ca da si eu nu stiam sa deschid nici gura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot asigura ca simti fluturasi si cind ai 69 tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca am simtit! Daca nu simti fluturasii, sarutul e apa de ploaie, nu are sens, tocmai asta e ideea, sa ii simti, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu de tine dar eu am 13 ani si nu am avut pana acum primul sarut... dar si cand ma gandesc am fluturasi in stomac... daca nu ai avut nici u parte de el iti urez succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dap. a fost foarte dragutlove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu .deloc.am simtit o umflatura intr-un loc si o limbuta care se strecura la mine in gura.nu -i ciudat? bine,,, era iarna. de unde fluturi?