| Eu18 a întrebat:

La vara fac 18 ani si pana acum nu am avut prietenasad. Mi-au placut de cateva fete dar toate m-au refuzat.sad. Nu sunt eu frumos dar nici chiar asa de urat...ma port destul de frumos cu fetele dar nu resesc niciodata sa am prietena... nu stiu ce sa mai fac sad

Răspuns Câştigător
| Chrysk2 a răspuns:

Ce sa zic,se pare ca nu esti tu prea tupeist,asa ca(virgula)cauta fete linistite nu fitoase,alea sunt doar pentru ****,o fata linistita e mult mai buna si frumoasa.
Plus ca sunt mai timide si poti sa le abordezi mai usor,nu astepta ca iubirea sa cada din cer ca e cam greu,cauta.
Incearca sa iti faci curaj in a vb cu fete pe strada,intreaba-le cat e ceasul etc,apoi ii mai pui cateva intrebari si la sfarsit ii ceri numarul, suna mai aiurea, dar merge la 7 din 10 fete happy
SUCCES

3 răspunsuri:
| shtephie a răspuns:

Inca nu ai intalni tu acea fata care sa te faca sa-ti marturisesti sentimentele fata de ea.
Ai rabdare, vei gasi tu fata potrvwinking

| quest_6999 a răspuns:

Si unde-i graba?laughingVine vara,perfect te duci la strand, cluburi etc intalnesti fete, te bagi in seama cu ele si poc iti vei gasi si tu o fata...

| basexcu a răspuns:

Lucreaza la comportament!