| anonim_4396 a întrebat:

Le plac barbatilor femeile cu intiativa in pat sau le considera femei usoare? Vreau raspunsuri sincere, Funda

Răspuns Câştigător
| Raiiiisa a răspuns:

Daca asa esti considerata usoara, atunci daca stai "tolanita", oare cum te considera un barbat?!
Oricum te-ar considera,dar daca nu ai initiativa in pat*, ori nu te mai cauta a doua oara, ori va rari partidele de sex cu tine!

9 răspunsuri:
| youmail a răspuns:

Buna, buna, ne plac la nebunie, daca ai cumva initiative deosebite nu uita sa ma contactezi, accept provocari de orice gen atata timp cat nu sunt extrem de violente sau depasesc limita igienei.
Cu siguranta nu sunteti luate de femei usoare (bine, acum depinde cate kg ai) dar in rest, de ce sa nu ne faceti viata mai frumoasa.
Mult succes!

| greyhound a răspuns:

Da. Cu siguranta nu mi-ar placea sa stea tolanita pe spate si eu sa fac toata treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intrebarile generaliste sunt cretine! In cazul de fata intrebarea pleaca de la premiza ca absolut toti baietii sunt la fel.

| Assy99 a răspuns:

La intrebarea asta doar un barbat poate sa iti raspunda, dar daca sunte-ti de mai mult timp impreuna, cu siguranta o sa ii placa. Funda?

| anonim_4396 explică (pentru Assy99):

Nu era referitor la mine ci in general, eu am impresia ca barbatii desconsidera femeile cu intiativa in pat, iar daca stau degeaba nici asta nu le place, deci cum o dai tot nu e bine laughing

| Assy99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa e laughing

| XxPaPuShIcACuFiTzExX a răspuns:

Sa nu fii CURVAAAA! Asta e voia lui Kintzi si eu nu pot s-o indeplinesc pentru ca tastatura acestui minunat dar incredibil de prost mecanism electronic nu functioneaza. Oricat de mult as vrea sa raspandesc invataturii lui Kintzi.Pana si samburele din buzunarul lui Barbat este nervos.NU SE MAI POATE! Fluntzi a lins destul, dar s-a pototlit.Sunt asa de frustrata ca ascest mecanism care este impotriva lui Kintzi si a succesului in viata. Oricum ca sa-ti raspund la intrebarea vietii.Da, le place(am scris asa cu un motiv ). Toti sunt niste perversi oridari fara scop in viata.Niciunul nu a vrut sa vina la Giudaschiviscumied asa ca o sa iau o papusa voodoo si o sa-i omor pe nemernici.Iti urez bafta iubito :*:*:*:*:*.

| Oana92 a răspuns (pentru XxPaPuShIcACuFiTzExX):

Te-ai gandit sa consulti un psihiatru?

| klonn a răspuns:

Io sunt barbat si mie mi-ar placea o iubita sincera cu initiativa dar nu o curva deci daca stii sa te comporti cu el da le place! Funda?