| OneLifeOneLove a întrebat:

Luna aceasta este ziua prietenului meu si as vrea sa ii iau ceva super, nu stiu, mai special, dar nu am nicio idee.pls help me

3 răspunsuri:
| cataaa a răspuns:

Personalizeaza. i ceva. o sa. l surprinzi placut in felul asta :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aceiasi problema laughing ma gandisem la un lantisor cu jumatate de inima la el si cealalta la mine dar asta merge de valentine's sooo habar nu am si sa nu mai zic ca ii majoratul lui de 2x UPPPSSSS laughing

| FlaviuZz a răspuns:

Depinde de cati bani dispui si de ce preferinte are.
Eu, fiind baiat ti-as recomanda un set de parfum->after-shave>deodorant, daca ai bani si vrei ceva mai deosebit ceva de aur...mai mult o bratara cu nume sau un lantisor, dar nu prea merg astea la baieti...
Sper ca te-am ajutatwinking