| dryjdcgnutuy a întrebat:

Iubitul meu este la spital(accident de motocicleta) si vreau sa-i dedic o melodie de dragoste in care sa-i arat ca sunt alaturi de el...dar nu am nicio idee.pls help me.o melodie rap? preferabil

Răspuns Câştigător
| beebyy a răspuns:

Ego - Pentru ca te iubesc

6 răspunsuri:
| forever4you a răspuns:

Ce melodie ma? Du-te acolo! Fii langa el tot timpul, asa o sa vada ca esti alaturi de el.

| DNSK a răspuns:

Stai in casa, dedica-i melodii si pune-te si scrie si-o poezie. at o sa fii cea mai trusmug meri la el si lasa dracului melodiile. ala moare acolo si u cauti lautari?

| Manuellllaa a răspuns:

Lasa melodia.
Crezi ca-i arde de melodie lui?
Du-te cu ceva de mancare fructe, ce`i place lui si stai cu el, ar fi cel mai frumos lucru din partea ta.Asa ii arati ca esti alaturi si ca il iubesti, nu sa-i pui o melodie, sincera fara suparare eu ti-as da cu telu`n cap daca ai venii sa`mi pui o melodie.

| dryjdcgnutuy explică (pentru Manuellllaa):

Este o relatie la distanta! locuieste prea departe si eu sunt minora sa calatoresc singura! asa ca ma rezum la ce am...

| Manuellllaa a răspuns (pentru dryjdcgnutuy):

Suna-l vorbeste cu el, nu stiu ce sa zic.