| Laurretta a întrebat:

Luna trecuta mi-a venit CM pe 8.luna aceasta ar trebui sa vina mai tarziu sau mai devreme?

Răspuns Câştigător
| ascovit a răspuns:

In general ciclul menstrual vine cam la 28 de zile dupa de s-a terminat data trecuta. Calculeaza si in jurul datie pe care o vei obtine, iti va veni ciclul. Insa daca ciclul tau este foarte neregulat, sincera sa fiu, nu stu ce sa iti spun straight face.

1 răspuns:
| Damira95 a răspuns:

Daca ciclul tau menstrual este regulat, atunci in aceasta luna ar trebui sa iti vina cu 2-3 zile mai repede.