| anonim_4396 a întrebat:

M'am bagat in ceva fara sa stiu si sincer nu mai rezist! De cand sunt cu acest baiat la care tin mult m-am imprietenit si cu prietenul lui.Mai nou vorbim mult si pe mess si la scoala ma si suna si prietenul meu a devenit gelos. I'am spus ca nu am nimic cu prietenul lui si mi-a spus ca ma crede dar ne vede ca vorbim si radem asa de mult si i se pare cam ciudat avand in vedere ca ne cunoastem de 4 ani si pana acum 2 luni jumate de abia ne salutam. Vorbeam aseara pe mes cu prietenul iubitului meu dupa o cearta ca acesta din urma tot pe tema geloziei si ii spuneam ca nu inteleg de ce e asa gelos pentru ca dupa parerea mea nu are de ce sa fie. Mi'a spus si el ca o sa discute cu el si ca i'a si spus ca nu avem nici o treaba noi 2.Tot vorbeam si la un moment dat a spus ca trebuie sa imi spuna ceva pentru ca mi'e prieten si se simte obligat. A spus ca iubitul meu ii spusese ca sta cu mine pana mi-o trage si apoi imi da liber si ca sa fiu atenta sa am grija ce fac pentru ca el isi face griji in privinta mea, nu vrea sa ma vada ranita si din alea. mi-a mai spus si ca ii place de prietena mea dar problema e ca el nu prea sta cu ea adica vb 2 cuvinte si din alea dar el numai cu mine sta. Avand in vedere ca baiatul acesta e prietenul cel mai bun al iubitului meu mi s-a parut puti deplasat ceea ce mi-a zis cum ca vrea sa imi dea liber dupa ce ma f**e.Prietenul meu vrea mult sa trecem la acest pas dar de fiecare data imi spune ca totul va fi bine si o sa ramanem imp spera el cat mai mult.Acuma chestia e ca nu prea mai inteleg ce se intampla si nu stiu ce sa fac! Sa deschid cu prietenul meu subiectul acesta si sa ii spun ce mi-a zis amicul lui sau ce pot sa fac pentru ca incep sa nu mai am incredere in nimeni si ma simt ff ciudat chiar nu mai suport! Va rog ajutati-ma! FUNDA

3 răspunsuri:
| ExistaMosCraciun a răspuns:

1. Ori prietenul lui vorbeste serios, ceea ce e foarte urat fata de el si tu ar trebui sa-i spui.
2. Ori glumeste si l-a pus prietenul tau sa te verifice, ceea ce iarasi e foarte urat si tu ar trebui sa-i spui.
Nu e ceva grav ci perfect normal, vei mai pati lucruri de genul asta si cea mai buna variata, oricand, este sa vorbesti cu prietenul tau.

| TimisoaraKBOOOM a răspuns:

Te vor amandoi poate fiindca esti o tipa atragatoare si amandoi vor sa nimereasca in acelasi punct: Sexul. In privinta asta eu nu am ce sa-ti fac.Trebuie sa te descurci.Mult succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E o competitie, ce naibii.Amindoi vor acelasi lucru.Te pomenesti ca prietenul iubitului vrea doar sa te invete sa mergi pe bicicleta?