| Mihaelutzaaa a întrebat:

M-am despartit prietenu acum 3 luni, s-a lasat cu certuri adica ma mintea am aflat ca vb desprea mine pe la spate ca sunt antipatica dadea de inteles ca vroia doar sa ma "aranjeze" ca sa nu spun alt cuvant, el fiind din alt oras decat mine a plecat acasa... dupa ce ne-am despartit dupa vreo saptamana am inceput sa vorbim din nou ne-am inteles bine.
cand a inceput facultatea el a venit inapoi in oras si azi ne-am reintalnit a fost de comun acord. ne-am plimbat n-eam dus la o cafenea la un suc si acolo s-a apropiat din nou de mine, iar dupa ce m-a sarutat m-a intrebat ca de ce nu l-am pupat eu prima, eu am fost putin indiferenta pentru ca m-am gandit ca poate iar ma ia de proasta si i-am raspuns ceva de genu "asa"... pe urma dupa ce ne-am mai sarutat mi-a spus ca i-a fost dor, m-a intrebat daca am ceva de obiectat si am rasp ca nu
deci nu stiu cum sa spun s-a comportat ft frumos cu mine, ma tot pupa eu nu l-am prea pupat ce ii drept, m-a sarutat pe frunte pe obraz pe gat ma ma rog...
ceea ce nu pot si nu reusec sa inteleg este faptul ca de ce se comporta cu mine asa de bine, iar pe la spate ma vorbeste de rau adica mna nu tocmai de bine in orice caz, acum nu stiu ce sa mai cred pentru ca in el eu nu mai am incredere iar ce mi-a spus azi ca mi-a fost dor si chesti din astea ca ai buze pufoase dupa ce ma saruta in fine... eu nu mai am pot aveaa incredere in el dupa ceea ce mi-a facut.

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Pentru ca nu i-ai cedat esti o continua provocare pentru el,scopul lui a ramas acelasi.
Asa ca si-a insusit tactica lupului imbracat in piele de oaie,doar,doar o reusi sa te prosteasca de data asta.
Ma bucur ca nu mai ai incredere in el si nici sa nu capeti,indiferent ce spune sau face.
Fiind in acelasi oras o sa-l vezi ceva mai des,dar bine ar fi,intr-o zi,cand ti-o veni tie mai bine,sa-l informezi ca ai alt prieten si sa-si caute alta pentru ceea ce vrea el!
Pune punct definitiv si nu-ti mai pierde timpul cu el,nu merita!
Esti fata desteapta, nu ai nevoie de nimic altceva ca sa gasesti un baiat cu adevarat bun, care sa te merite si sa te iubeasca!
Mult noroc!

| 2dmv a răspuns:

Din tot ce zici aicia, opinia mea e ca vrea "sa fi a lui"(sa spun asa)apoi isi va revenii cu cele mentionate in trecut intre voi2(comportament mai naspa, vorbe pe la spate, etc).

| Alex271262 a răspuns:

Baga-l in pita masii si iti gasesti altul dupa 10min si ai scapat de o grijawinking in sensul ca nu mai ai bataia asta de cap - dar dc, nu inteleg ce vrea de la mine si etc - ps. asa se invata mintewinking