| Niicole a întrebat:

M-am gandit sa-i iau prietenului meu de craciun un parfum. Dar mi se pare prea simplu decat un parfum, ce i-as mai putea lua? FUNDA LA CELE MAI BUNE IDEI

7 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Articole sportive...

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu stiu, ai rasfoit catalogul avon cu oferte de craciun?

| neutrino a răspuns:

Un lantisor din aur.

| grab a răspuns:

Mergi prin carrf pe la raionul auto si vezi daca te incadrezi in buget pentru ceva accesorii ce i s-ar potrivi masinii lui. sau ia-i si niste manusi, caciula, fular, helanca ceva sa poarte de la tine de drag. succes! happy

| ViatacuLouie a răspuns:

Daca tu te gandesti atat ce sa ii ca si cadou, nu ai invatat nimic din ce inseamna iubirea.

| ViatacuLouie a răspuns (pentru ViatacuLouie):

Ce sa ii iei*

| Niicole explică (pentru ViatacuLouie):

Bine, nu ti-am cerut o parere il legatura cu asta, ci o parere il legatura cu un cadou. Daca ma poti ajuta bine, daca nu mersi oricum