| Maryaaaaa a întrebat:

o rugaminte am si eu. Spuneti-mi si mie ce as putea sa-i ofer cadou prietenului meu de ziua lui, nu prea am idei... eu m-am gandit la (un parfum-un ursulet-si un tort) ce zice-ti?
as mai dori niste idei, poate a mea nu e ok happy MULTUMESC :*

Răspuns Câştigător
| Happyjump a răspuns:

Apasă pe "declara raspuns câștigător" este in dreptul răspunsului

8 răspunsuri:
| Happyjump a răspuns:

Ai putea sa-i iei un tricou cu o poza cu voi doi, un parfum(cum ai spus si tu) sau ceva ce isi dorește de mult dar încă nu il are

| Maryaaaaa explică (pentru Happyjump):

Nu e rea ideea ta. Multumesc happy
Dar daca mai ai idei, zi-mi si mie, pls. Sunt paralele "un pic " cu cadourile catre baieit big grin

| Happyjump a răspuns (pentru Maryaaaaa):

Te înțeleg, m-ar ajuta mult daca mi-ai spune cati ani are

| Maryaaaaa explică (pentru Happyjump):

30 big grin

| Happyjump a răspuns (pentru Maryaaaaa):

Ma gândeam ca ai putea sa ii iei o șapcă cu monster dar e prea mare pentru asa ceva. Ai putea sa ii iei un ceas de mana sau un album foto plin cu poze cu voi doi, eu tot cred ca cel mai bine ar fi sa-i iei un tricou cu voi doi sau o cana, dac te-am ajutat, ma poti ajuta si tu cu o funda

| Maryaaaaa explică (pentru Happyjump):

Multumesc frumos. E chiar o idee BUNAwinking
Si daca te rog sa-mi zici si mie cum se da "funda". Nu stiu, nu am de mult contul, nu ma pricep la toate inca happy

| Happyjump a răspuns (pentru Maryaaaaa):

Apasă pe "declara raspuns câștigător" este in dreptul răspunsului

| TrololollPrettyDevil a răspuns:

Astea sunt cadouri pentru o fata. Depinde de placerile lui. Organizeaza o excursie. Doar pentru voi doi.

| tigrisorul a răspuns:

Ia i o sticla de vin și o beți amândoi, o sa fie romantic sau o gonflabila, scuze nu m am putut abține