| ccrreeaattzzaa a întrebat:

M-am indragostit de 2 baieti unul de 13 ani si unul de 14 ani si nu stiu cum pot sa imi dau seama pe care il iubesc cu adevarat

Eu am 13 ani

Răspuns Câştigător
| mihnulet a răspuns:

Foloseste limbajul corpului casa afli cine dinte ei te place mai mult:
1. daca te iubeste unul dinte ei, cand vb cu ei ar trebui sa aiba varfurile piceoarelor indreptate catre tine.
2.cand vb cu el trebuie mereu sa te uiti fix in ochi lui casa vezi daca ii place discutie, pentru ca dca are pupilele ochilor mi dilatate ii place discutia.
alta ocazie ar fi sa vorbesti mult cu una dintre persone si sa fi aatente la detalile pe care le zzice. adica pune-i ct mai multe intrebari sa afli cu cine te potrivesti mai mult. cel mai bine ar fi sa ii pui o intrebare cala care sa aiba un raspuns mai lung casa afli mai multe si cel mai potrivit gen de om ar fi cel curajos care este sincer si de obicei isi asume vina pentru greselile facute.
imi pre bine ca te am ajutat.succes big grin

8 răspunsuri:
| Sexualitate a răspuns:

Lasă-i să mai crească vreo 2-3 ani şi poate că îţi vei da seama...

| AndyLavy a răspuns:

Pe niciunul. nu poti iubi ( cu adevarat ) doua persoane in acelasi timp. de placut da, dar de iubit in niciun caz.
nu mai confundati atat sentimentele...
Si alege-l pe cel care te face sa te simti mai bine, cel care este mai atent cu tine si care se poarta mai frumos.

| AlexStefan1 a răspuns:

Alege-l pe cel de 13 ani. Nu pentru ca si tu ai 13 ani ci pentru ca invatati in aceeasi clasa si terminati orele in acelasi timp nu?

| ccrreeaattzzaa explică (pentru AlexStefan1):

Da terminam orele in acelasi timp happy

| AccesoriiAli a răspuns:

Pune-te mamica pe carte! creatooooo laughing

| BadAxe a răspuns:

Daca l-ai fi placut pe primul cu adevarat nu ar mai fi existat si al doilea.

| APAULAA1234 a răspuns:

Eu zic sa-l alegi pe ala care e mai apropiat de tine sau poate ca unul din ei te place. Sau sa-l alegi pe ala de 13 aniwinking Parerea mea

| LalaLala20 a răspuns:

Daca ai "iubit" de la varsta asta, peste putin timp vei ajunge la sex pentru ca vei fi usor de influentat