| SnYcK3rS a întrebat:

M-am ras pe picioare sambata cu bicu si am o super iritatie, cum sa scap de ea? Am dat cu spirt, cu crema hidratanta si nimic, dau cu crema de 2 ori pe zi

Crema depilatoare cum se foloseste?

Funda

6 răspunsuri:
| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Heyy! Eu dupa ce ma rad cu bicul ma dau cu Aftershave laughing asta calmeaza si nu imi apar iritatii. Sau epileaza-te cu bicul in apa. Crema depilatoare trebuie aplicata pe picioare asa incat sa acopere firele de par, trebuie lasata sa actioneze, iar apoi se indeparteaza cu un burete umed. Dar scrie pe fiecare tub de crema cum se utilizeaza. Sper ca te-am ajutat. Bafta! :*

| SnYcK3rS explică (pentru Măriucaaaaaaa):

Si cam cat costa?

| Măriucaaaaaaa a răspuns (pentru SnYcK3rS):

Pai depinde. Poate sa coste de la 8 lei in sus. Sunt marci mai scumpe si mai ieftine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine nu folosi bicu ca numai iriti plus ca si pielea e mai altfel dupa, incearca cu lama venus sau nu stiu ceva de fete sunt si lame pentru fete alea au la margine un fel de chestie ca un gel si le folosesti in apa iti umezesti picioarele si aparatul de ras si o sa simti o catifelare plus ca nu se irita.
crema de aceeea m-am gandit sa-mi iau si eu dar nu stiu cat de buna o fii si pentru mine ca am firul d epar mai gros dar e cam 10 lei poate mai mult depinde de firma si scrie pe ale cum se aplica :d

| Vi003 a răspuns:

Mergi mai bine la cosmetica sau ia-ti un epilator pe care sa-l folosesti cand vrei. Iritatiile dispar daca pudrezi cu Baneocin. Vezi ce faci!

| RexCuParuCret a răspuns:

Esti prost!
Server Nou foarte smecher fratilor cel mai bun dintre toate incercate de mine adresa 93.119.26.216:7777 players : 11/100! GreeTiger