| mimikafrumusika a întrebat:

M-ar interesa parerea baietilor. E un baiat la mine in clasa de care imi place foarte mult.Eu sunt cea mai buna din clasa la invatatura.In saptele meu sta colega mea care nu prea e desteapta insa are sanii mari. Daca ar fi sa aleaga intre noi doua pe care credeti ca ar alege-o? Nu zic ca eu nu arat bine(am fundul bombat).

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.Fii atenta cum se comporta cu tine si apoi cu ea.Cu cine vorbeste mai mult? La cine se uita mai insistent? Totusi tu daca esti mai desteapta iesi mai mult in evidenta, raspunzand la ore, luand note mari smug
In caz de ceva imi trimiti un mesaj privat si mai vorbim :*

6 răspunsuri:
| jimime a răspuns:

Draga mea, nu incerca sa vezi ce au altele. Tu fii fericita si simte'te frumoasa in felul tau si ai incredere in tine. Daca el vede ce ar trebui sa vada la tine, crede'ma ca pe tine te'ar alege. Si unii barbati prefera o partenera cu care sa comunice decat cu niste baloane umflate cu care sa jongleze. sper ca am fost de ajutor. Astept vesti bune!

| BlackScorpion07 a răspuns:

Daca te place nu trebuie sa te placa pentru "extra marime"

| VladM15 a răspuns:

Pai dac in timpul liber inveti si iar inveti cu siguranta nu cred ca o sa te aleaga dar daca iesi pe afar vb cu ei povestiti va jucati cu siguranta o sa te aleaga pe tine

| mimikafrumusika explică (pentru VladM15):

Nu invat.Retin din clasa.Si din pacate nu suntem din acelasi sat>sad

| Betivu a răspuns:

Daca as fi in locul lui m-as combina cu amandoua, una cu fundu alta cu sanii faceti perechea perfecta, am dreptate?

| mimikafrumusika explică (pentru Betivu):

Asta a spus si el odatalaughing