nony
| nony a întrebat:

Mársáluind cu barcuta mea prin oceanul numit internet, am descoperit ceva. surprinzator.
1. Un mic viol - Este una din cele mai populare fantezii ale femeilor (si asta reise dintr-un studiu realizat de psihologi).
2. Cea mai populară fantezie a femeilor este aceea în care se văd dominate, legate, violate şi forţate de partener să facă sex în toate poziţiile
3. Femeile deseori au fantezia ca sunt violate.
4.Sa-si imagineze ca este dominata, violata, umilita de unul sau mai multi barbati.
Hopaa! Fetelor, daca vreti bestii in pat, sa va chinuie, sa va umileasca...care-i treaba cu ingerasul bland care ar trebui sa va sarute cu orele? Ce preludiu? Care senzualitate?

8 răspunsuri:
| Alisa a răspuns:

Cred ca depinde de fiecare femeie in parte. Nu toate vor barbati blanzi, cum nu toate vor bestii sau fiare in pat laughing.
Eu prefer acel baiat care sa imi arate ca ma iubeste. Sa fie atent cu mine big grin

cami
| cami a răspuns:

Nony, chiar asa este laughing degeaba iti infirma dragalasele astea de fete, nu te lua dupa ele laughing bine, are si gabitza partea ei de dreptate "depinde de starea fetei", dar de cele mai multe ori... este asa cum afirma psihologii laughing

| AndutzaAndu a răspuns:

O doamne nony, stai ca eu nu am nici o fantezie in care as fi violata straight face, Doamne fereste de asa ceva. Intr-adevar, or mai fi femei/fete care au fantezii de-astea ...mai ciudate laughing. Prefer sa ma sarut cu iubitul meu (ala pe care nu-l amlaughing ) cu orele decat sa fiu violata.

| anna01 a răspuns:

Si barbatilor le place sa fie dominati...Ingerasul bland trebuie sa stea in icoane si nu in dormitor.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Si totusi trebuie sa te contrazic.
Nu toate au visuri anormale! Eu asa consider, daca visezi sa fii legata,"palmuita" sau stiu eu chiar violata nu mi se pare normal.
Prefer o persoana, nu blanda precum ingerasul.ci una care sa aiba calitati si defecte, pentru ca e omenesc in ambele cazuri.
O persoana matura dar si copilaroasa, dulce dar uneori indiferent pentru a face dragostea mai dulce!
Gata ca deja ma intind laughing
Bye bye!

| Pupily92 a răspuns:

Aici cred ca te referi la alea ce fac filme xxx.nu? thinking

| gabitza_6878 a răspuns:

Nooo
ai inteles total gresit
depinde de starea fetei
adica nu vrea mereu senzualitate, preludiu, sarutari.are si ea momente cand vrea sa fie brutalizata sau sa brutalizeze

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta este scuza penibila a unor badarani. Dar in general barbatii asa sunt, ei sunt niste ingerasi pana isi ating scopul indiferent care este acela si apoi uita ca trebuie sa aiba suflet si constiinta.
Pacat de micile exceptii.