| ddeeaa a întrebat:

Ma gandeam la niste cadouri speciale de craciun gen: o poza caruia sa ii fac o rama... sau un carnetel drgutz in care sa scrie diverse amintiri... nu stiu diverse chestii, vreau sa stiu ce parere avetibatting eyelashes. Nu vreau ca anul acesta sa cumpar cadourile pentru prt mele cele mai bune, vreau ca anul acesta cadourile sa fie speciale nu cumparate, poate aveti si voi idei, cele mai dragute idei primesc fundita:X

1 răspuns:
| nashu40 a răspuns:

Buna!
Un calendar personalizat, cu un mesaj frumos pentru cel drag mi se pare un cadou frumos si interesant!