| SiMpLa a întrebat:

Ma indragostesc foarte greu de o persoana, si nu am trait experiente neplacute sa sufer din dragoste etc, pur si simplu asa imi este felul.Nu am avut nici un prieten pana sa il intalnesc pe actualul si nu reusesc sa il iubesc desi e un baiat de nota 10+ nu pot sa il iubesc...sad doar o singura daca am reusesc sa iubesc o persoana, l-am iubit 5 ani si acum mai simt ceva dar nu am fost impreuna cu el si nici nu am de gand, ma consider inferioasa lui poate pentru ca e mai dragut nu stiu.....imi pare rau de prietenul meu el chiar tine la mine si nu vreau sa il fac sa sufere si chiar nu stiu ce sa fac, sa ma despart de el sau sa continui relatiasadAjutati-ma cu un sfat.Multumesc:*

2 răspunsuri:
| logatcamembru a răspuns:

Daca-l placi macar un pic.:d stai cu el. daca nu lasa-l sad mai bine nu-ti bati joc de o pers nevinovata, sa-si faca si iluzi saracusad, poate o sa-si dea seama si o sa sufere apoi. cum ai sc si tu.'baiat de nota 10+ nu pot sa il iubesc.'' mai bine gandeste-te la el, punete in locul lui.sad daca vrei sa mai vb id-ul meu este ca numele.love struck sper sa faci algerea corecta.:*

| dana90 a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu el nu il face sa sufere poate tu nu l-ai uitat pe fostul si nu e bine sa iubeti pe unu si sa fi cu altul mai ales daca spui ca e de nota 10