| iulikbomb a întrebat:

Ma inteleg foarte bine cu un baiat pe care eu il plac dar nu stie:p in general vb mult si ne face placere, dar de fiecare data cand intru pe mess eu trebuie sa il salut pe el, deoarece el nu prea sta sa se uite cine intra si cine iese de pe mess, dar daca tot ii zic eu zilnic sal pe mess mi-e frica ca dupa aia sa nu zic ca sunt disperata dupa el.De foarte multe ori imi zice ca sunt o fata foarte de treaba si ii place de mine ca si prietena si ca ii plac discutiile cu mine ca putem vb orice. Avand in vedere ca eu il plac tot incerc sa ma bag in seama cu el salutandu-l pe mess, dar ce sa fac? In seara asta de exemplu nu l-am salutat si tot am intentia sa il intreb ce face. Oare sa il mai salut? Daca se supara?:S

Răspuns Câştigător
| SperanteSpulberate a răspuns:

Nuuuuuuuu, nu il saluta, asteapta sa te salute el, de ce sa il saluti tu? Tu esti fata, el e baiat!
E logic nu?!, daca nu iti scrie atunci rezulta ca nu ii pasa, daca iti scrie si intreaba de ce nu ai scris atunci ii pasa, si poti sa zici ca nu ai vazut ca e online!
Bafta si Sarbatori Fericite!

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sa se supere ca il bagi in seama? laughing
Nu o sa se supere, dar ar fi mai bine sa il lasi si pe el sa te bage in seama, ca altfel uita ca existi.
Ai grija, ce si cum vorbesti cu el pentru ca s-ar putea sa te creada doar o prietena, si nu e bine nici asa.

| razvan1305 a răspuns:

Daca a zis ca ii plac discutiile cu tine si ca puteti vb ori ce, zii si tu sa jucati adv sau prov si sa ii pui intrebari tip sentiment, ceva degenu,, cat la % tii la mine, ct % ai vrea sa fii iubitul meu, sa ma saruti, etc si asa pare mai elegant.