| AlexYT08 a întrebat:

Ma numesc Alex si am 11 ani.
E normal sa am sperma la varsta asta?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Greu de crezut ca fiind posibil ca la varsta ta sa fie vorba de sperma autentica. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu este normal sa ai sperma la 11 ani. Mai asteapta ajungi la 14-15 ani si atunci vei avea cu siguranta sperma.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e nimic anormal.

| Carinaaaaaaaaa a răspuns:

Dacă esti de fel mai dezvoltat e posibil... pubertatea apare la dupa 13 ani

| Hellboy96 a răspuns:

Sperma este ceva alb spre transparent, lipicios și greu de despărțit în sensul ca nu îl poți rupe ușor. Dacă nu are aceste adjective, nu e sperma

| 1q0p2w9o a răspuns:

Pai nu e anormal. Eu am 14 si si prima data mi-a aparut sperma tot la 11 ani. Ideea e ca e posibil sa nu fie sperma ci doar un lichid asemanator, fara spermatozoizi (celulele ce ii dau culoarea alba si fertilitate).

| Neneaciordables a răspuns:

Daca te cheama alex nu, insa daca te chema mihai trebuia sa ai de la 10 ani

| MARInnnnnnn a răspuns:

Nu sperma sa face la 13 ani