| pinkiepy a întrebat:

Mă sărutam cu un băiat si el a început să mă atingă la parțile intime prin haine.La un moment dat am simtit un aer ce trecea pin mine si ma simteam foarte bine ba chiar voiam mai mult.Ce a fost acel sentiment? Este normal să mă sărut cu prietenii așa?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Acel "aer" care trecea prin tine si iti provoca senzatii de placere a fost de fapt excitatia sexuala produsa de hormoni. happy Este cat se poate de normal sa apara astfel de sentimente extrem de placute si deosebite, din moment ce ai consimtit de buna voie sa te saruti si sa-ti lasi partenerul/iubitul sa te atinga in zonele tale cele mai intime si extrem de sensibile/excitabile. big grin

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De aici si pînă la viol mai doar un pas foarte mic. Felicitări, ce varsta ai?

| RAY a răspuns:

Nu trecea nici un aer prin tine e pur simplu dopamina eliberata in creier atat, te saruti cu cine doresti tu, numai trai sa fi pe placul societati

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal. Acel sentiment pe care l-ai simtit, a fost sentimentul de iubire fata de acel baiat.

| Felys a răspuns:

Te-ai excitat, nu stiu ce varsta ai ca sa pot sa iti zic daca e normal sau nu sa ai parte de astfel de atingeri, de regula dupa 18 ani este legal, in practica sunt unele fete care nu au rabdare sa ajunga la majorat