| anonim_4396 a întrebat:

Ma simt groaznic.am crezut ca eu nu l mai iubesc si am vrut sa ma despart de el dar inca nu i am spus pana acum nu i am aratat decat indiferenta si stiu ca am gresit. dar azi nu i am zis ca ies mai devreme de la scoala si ne am intalnit in maxi. el a primit un telefon cu nr privat si a raspuns persoana care era cred ca era fata din ce am auzit. el ii spunea"spune mi cine esti si suna ma cu nr tau ca sa il aflu si eu si apoi poate ne vedem"dupa fata i a spus ca il are de l una alexandra si nu a vrut sa spuna care.si in momentul ala eu (care am crezut ca nu mai simt nimic pentru el) m am simtit groaznic, chiar imi venea sa plang fiindca eu eram langa el si macar putea sa nu i zica nimic aleia si el i a zis ca poate se intalnesc si chiar daca eu nu i am mai zis nimic ma deranjeaza ca nu i a pasat. puteam sa stam de vorba si sa punem punct dar noi acum practic suntem tot impreuna.si el isi bate joc pe fata.
va rog da ti un sfat ma simt groanic credeam ca nu l mai iubesc si acum ma doare ce s a intamplat azicrying

1 răspuns:
| alina_3921 a răspuns:

Ar fi trebuit sa vorbesti cu el despre voi si de faptul ca nu mai exista sentimente pentru el. el odata ce tu l-ai tratat cu indiferenta normal ca are aceasta atitudine fata de tine. parerea mea este ca prin acel dialog purtat la telefon el a vrut sa te faca geloasa si din cate vad a si reusi. naspa