| VrRos05 a întrebat:

Mai are rost sa mai sper dacă sunt virgin la 21 ani?
Simt ca au trecut toate momentele frumoase tinereții pe lângă mine si nici primul sărut nu am avut,nici măcar pe față nu m-a pupat vreo fată, deci la 21 ani încă nu am găsit motivul fericirii,pentru ce trăim.
Pana și fraierii care erau în liceu au avut macat un sărut cu o fată din ce am auzit,eu sunt respectuos, mă îngrijesc, provin dintr-o familie bună și nimic.
Cat costă să dau la o prostituată?
Dar faza e ca stau și la 2 ore jumate de oraș și e cheltuială dubla pentru dezvirginare,plus benzină,dar m aș duce ca sunt disperat la propriu, nu reusesc sa îmi fac relație din cauza asta, că de arătat arat 7/10 bine.

37 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Mai bine Roagă-te lui Dumnezeu ca la timpul pe care El îl considera potrivit sa o aduc în viata ta pe fata care El știe ca e potrivita sa fie soția ta. Tatăl meu era virgin la 31 de ani când s-a căsătorit cu mama,, soțul meu la 24 pentru ca au vrut sa respecte porunca Creatorului din Biblie de a fugi de curvie.
Sriai ca ai 20% șanse sa iei boli cu transmitere sexuala și cu prezervative, pentru ca se iau prin sânge, e suficient contactul a doua zgârieturi, poate chiar de la prezervativul, care nimeni nu îți poate garanta ca nu se rupe. Sex fără căsătorie nu e binecuvântat de Creator, aduce nefericire pe termen lung. Mai bine du-te mai des pe la biserici, ai șanse sa cunoști fete pentru care contează valorile morale.

| Violleta2022 a răspuns:

Cand esti misogin si jignesti fetele si femeile nu te astepta sa se uite vreuna la tine, ca nu meriti!

Ia de reciteste zecile de intrebari puse pe aceeasi tema, pe care le repeti la nesfarsit, fara sa-ti pese de raspunsurile noastre, din care nu vrei sub nici o forma sa inveti:

https://www.tpu.ro/utilizator/acmvlp/intrebari/

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Totuși cred ca nimeni nu face sex, sunt doar laude.
E prea mare rușinea, e ceva foarte intim, ca să accepte, mai ales femeile.

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Cred ca îmi pierd timpul degeaba sperând că o să imi fac o iubita, o să rămână doar prietenă probabil dar n-o să facă sex fiindcă nu e posibil.

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos05):

Asa-i, dupa mintea ta, nici tu nu ai fost facut prin sex, doar te-au gasit parintii pe strada, probabil abandonat de barza sau de vreun animal laughing

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Mai demult nu erau atâtea protecții ca acum și lumea era mult mai deschisă.

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos05):

"acum o oră | VrRos05 explică (pentru Violleta2022):
Mai demult nu erau atâtea protecții ca acum și lumea era mult mai deschisă"

Si ma rog, de unde stii tu cum era "mai demult", cand tu abia ai iesit din adolescenta?
Habar nu ai ce spui!

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Am 20 ani normal ca stiu

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Zic de acum 10-15 ani

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Cine mai face s3x în 2023. Orice ai spune te contrazici.

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos05):

Toti care avem partneri, iubite si iubiti, toti facem sex!
Exceptie faci tu, evident, ca nu esti capabil sa agati nici o fata si esti prea zgarcit sa platesti chiar si o curvulita.

| VrRos05 explică (pentru Violleta2022):

Cum și în cât timp se agață o fată?
Și depinde de stare, nu pot sa ma duc la una sa o agat când toate sunt bosumflate și cu nasu pe sus

| RogerRon a răspuns (pentru VrRos05):

Depinde de starea ta in primul rand, si dupa daca e fata bosumflata.
Daca esti disperat ca esti virgin s-au suparat pe viata sau pe femei sau pe lumea noua in general se vede de la o posta si vor fugi toate fetele imediat de tine daca incerci sa le agati.
Fetele te miros imediat, nici una nu ar vrea sa fie agatata de vreun inadaptat s-au suparat.
Mergi la o prostituata daca nu esti in stare sa fi fericit sa agati fete cu zambetul pe buze, iti va da o oarecare incredere si vei fi mai fericit dupa ce o faci prima data, adica depinde si de prostituata, alege si tu o prostituata mai draguta prima data, dar e foarte probabil ca oricum sa fie o experienta pozitiva.
"Esti de familie buna" te-ai nascut cu 2 secole mai tarziu, acum 2 secole ai fi avut succes cu o asa mentalitate poate, cand se programau casatoriile de catre parinti. Dar nici acum am inteles ca nu vrei sa te casatoresti ci doar vrei sa faci sex.

| RogerRon a răspuns (pentru RogerRon):

A se citi "virgin s_a_u suparat pe viata..." in raspunsul de mai sus, mi-a facut autocorectare si a pus "s-au" in loc de "sau" si nu stiu cum sa mai modific.
Mai bine ar dezactiva autocorectarea proprietarii site-ului

| Violleta2022 a răspuns (pentru VrRos05):

Evidnet ca nu poti sa te duci la niciuna, odata ce esti incapabil sa respecti femeia si sa-i vorbesti furmos.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Da. 2. De la 50 de lei, depinde ce vrei de la ea. Plus benzina.

| RogerRon a răspuns (pentru sadrian46):

50 de lei? Eu parca stiam de 100 de lei minim, a fost inflatie in ultima perioada.
Eu cred ca prima data ar trebui sa o cumpere pentru 1 ora intreaga sa nu il grabeasca.
Asta inseamna cam 150 sau 200 lei pentru o ora intreaga, poate mai mult daca e draguta sibde top fata. Plus sa mai lase si el 50 lei in plus fata de cat cere sa se comporte bine cu el...

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

La 21 de ani nu cunoscusem nici macar prima partenera toxica din viata mea.
Nu te stresa aiurea, cauta gagici. Si sa nu-ti fie rusine cu lipsa de experienta, ca totul vine natural.
Mergi la prostituate daca ai chef de sex, dar mai important este sa ai intalniri cu o fata, sa inveti cate ceva despre comportamentul de cuplu.

| Crackman a răspuns:

Nu te mai plange atata de mult.
Eu la 23 de ani le-am facut pe toste dar nu asta conteaza, fii relax si fa lucrurile fara plansete

| AliGab a răspuns:

Si crezi ca asta este motivul nefericirii tale? In niciun caz! Motivul nefericirii tale sunt frustrarile, preconceptiile si complexele? De ce crezi ca a fi nevirgin este o normalitate? Disperat esti acum, disperat vei si si dupa. Nefericit esti acum, nefericirea ta va creste.
Schimba atitudinea, incearca sa fii multumit cu ce ai, cu ce si cine esti, si fericirea va veni abia atunci cand esti bine cu tine insuti, nu cand te vei dezvirgina la o prostituata.

| AliGab a răspuns:

Si crezi ca asta este motivul nefericirii tale? In niciun caz! Motivul nefericirii tale sunt frustrarile, preconceptiile si complexele. De ce crezi ca a fi nevirgin este o normalitate? Disperat esti acum, disperat vei si si dupa. Nefericit esti acum, nefericirea ta va creste.
Schimba atitudinea, incearca sa fii multumit cu ce ai, cu ce si cine esti, si fericirea va veni abia atunci cand esti bine cu tine insuti, nu cand te vei dezvirgina la o prostituata.

| VrRos05 explică (pentru AliGab):

Motivul nefericirii e că nu reusesc să ating fericirea maxima în viață, adică sexul.

| StoicAnalysis a răspuns (pentru VrRos05):

Fericirea maxima in viata nu e sexul. Sexul e doar o forma biologica menita pentru reproducere. Daca tu asta o sa cauti in viata mereu si mereu, nu o sa ai parte nici macar de ea. Si daca o sa ai parte la un moment dat, o sa ti se para ceva banal. Daca nu esti fericit cu ceea ce ai, nu o sa primesti nimic din ceea ce-ti doresti.

| AliGab a răspuns (pentru VrRos05):

Fericirea maxima = sex...doar atata poti, doar atat gandesti?

| CleanHeart a răspuns:

Motiveaza-te să devii sigur pe tine și învață cum să abordezi, cum sa socializezi, cum să menții interesul și lasă mereu mister, vorbește corect gramatical, lasa lucrurile sa parcurgă lejer și pas cu pas încearcă să descoperi fara graba fata, prinde-le bine sfaturile astea pentru că sunt de la o femeie și cel mai important lucru e sa fii natural și sigur pe tine, ai grija ce fete abordezi și dacă vrei și fete pretențioase că totuși au luptat și ele să ajungă la nivelul ăla contează mult comunicarea, să ai încredere în tine și să ai grijă de imaginea ta, o femeie primul lucru pe care îl observă e încrederea, caută stabilitate și niște brațe puternice unde sa se simtă bine

| VrRos05 explică (pentru CleanHeart):

E dificil pentru că eu nu prea am răbdare din cauza frustrărilor că sunt încă virgin la 21 ani și cred că nu mai am nici o șansă la o fată normală indiferent de nivelul la care mă aranjez.

| CleanHeart a răspuns (pentru VrRos05):

Vrei sa iti zic un secret?
Daca tu spui ca nu e posibil, nu este
Cand zici ca o sa fie, o sa fie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai trăiești încă atât, chiar mai mult. Are rost sa mai speri.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Pai asta e, rabzi

| andreisergiu123456789 a răspuns:

Prieten drag, fi atent pentru astfel de situatii fac apel la tine la cititor si pentru asta iti sugerez sa ai in buzunar un uno reverse card.

| Lrs2015 a răspuns:

Iti place atentia. Cat ai stat sa scrii asta contactai deja 2 prostiatuate si le intrebai daca accepta saruturi pe gura si virgini. Nu te mai plange, asta e viata pentru tine, o sa experimenteze cu o prostituata la inceput, aia e. Mergi si da-i pedala capat inainte...

| VrRos05 explică (pentru Lrs2015):

Nu sunt foarte comunicativ nici cu alea, no să fac mare branza

| MrNuggets a răspuns:

Esti obsedat SI dubios

| VrRos05 explică (pentru MrNuggets):

Și alea de se rup încontinuu, nu se numește obsedate?

| anonim3248 a răspuns (pentru VrRos05):

Femeile vor sex foarte mult.

| VrRos05 explică (pentru anonim3248):

N are valoare asa mare cu tot cu pătrățelele lui, dar femeile nu se uita la valoare se uita la ăștia cu mușchi.

| Georgexyz99 a răspuns:

Luna asta fac 24 de ani și mă aflu în aceeași situație. Ce sfat aș putea să-ți dau în privința asta, dacă nu găsești un remediu la situația asta vei fi exact ca în nisipurile mișcătoare, o să te fărâme psihic pe zi ce trece, ani la rând, e greu de ținut în frâu, știu cum e să nu ai un suflet aproape, să nu ai parte de afecțiune și suport moral/emoțional. Cel mai bine ai face să îți cauți un job bun, să fii stabil financiar și eventual să faci călătorii prin țară (chiar dacă o să le faci singur de nebun), măcar așa mai uiți de problema asta că altfel dacă tot stai și îți plângi de milă pe TPU vei ajunge în aceeași situație ca alții care au trecut de 30 de ani și tot singuri și virgini sunt. Oricum e dovedit faptul că e infinit mai greu odată cu înaintarea în vârstă dacă tot nu reușești să îți faci o prietenă, șansele tale scad vertiginos și se duc la 0 sau chiar spre minus infinit, va fi un red flag cât Rusia de mare. Dacă ieși din sfera asta școală-liceu-facultate și tot nu ai reușit să îți faci o prietenă, e clar ca lumina zilei că nu o să mai reușești după, adică tu vei avea experiență 0 iar alții de vârsta ta vor fi deja căsătoriți, la casele lor, cu copii etc. iar asta te va demoraliza și mai tare, o simt și eu pe propria piele, e îngrozitor. Sincer încă mai sper și eu că odată și odată îmi voi găsi pe cineva, dar dacă până la 1 ianuarie 2024 tot nu reușesc, nu și nu și iarăși nu, cred că o să mă resemnez de tot și îmi voi căuta vicii care să mă țină departe de femei și la interacțiuni cu ele. La 24 de ani dacă mă privesc în oglindă arăt ca la 16-17 ani, mai ales că sunt slăbănog la 1.85 (am doar 70 kg) și deja au început să îmi crească și primele fire albe, evident din cauza stresului. În concluzie, trebuie să îți accepți situația și să faci ceva să uiți de problema asta.