| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Mai demult imi propusese prietenul meu sa facem un dus impreunahee hee. Am refuzat, si nu ma mai presat in niciun fel. Oricum el e genul care a zis ca ma asteapta pana sunt eu pregatita(eu fiind virgina). Daca i-as propune acum ar fi ok? Nu prea aveam incredere in el, dar acum nu vad ce-am de pierdut( am stat aproape goala langa el si am incredere ca nu va sari pe mine). Credeti ca e bine sa fac asta? Mentionez ca nu vreau inca sa facem dragoste. Argumente pro/contra( sa o fac/sa nu o fac). El si-a inceput viata sexuala si are ceva experienta in domeniu.

Răspuns Câştigător
| AnAiLuI a răspuns:

Fata este cu 2 taisuri aici :
-in momentul cand sunteti in dus am2 dezbracati cand o sa va sarutati pasional alea alea o sa i le trezeasca"tigrusoru" si nu mai tine cont ca nu esti ink pregatita sau ca te asteapta fiind virgina:d
-poti intra in baie cu el punandu`i anumite reguli: sa nu te atinga sa te sarute normal si sa faceti dus nimic mai mult ca daca tu ii accepti mangaieli saruturi pasionale o sa`si trezeasca hormonii.winking si sare pe tine.
Spune`i ca vrei sa faci dus cu el doar cu conditii in caz ca nu esti preg sa faceti dragostebatting eyelashes fundalove struck

9 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Daca tu asta vrei atunci cine suntem noi sa fim impotriva? Daca ai incredere in el si esti sigura ca vrei sa faci asta, atunci fa-o fara sa ne mai intrebi pe noi!

| TotEu1993 a răspuns:

Buna.Nu vad ceva iesit din comun in asta dc il iubesti mult nu are de ce sa iti fie rusine de el sau frica ca fa sari pe tine.Doar baiatul a zis ca te asteapta pana este el pregatit.Baftakiss

| LoveAngel223 a răspuns:

Pai cred ca ar fi inregula dar daca inca nu vrei mai poti astepta.

| angel4v3ryour a răspuns:

coolpai daca faci o treaba macar fa-o pana la capat:d

| daniel827 a răspuns:

Mda;
in orice caz sex inseamna unire sufleteasca si amplificare energetica, pentru asta este dar omul inca nu a fost educat in acest fel. youtube link: sex.the.secret.gate.to.eden happy

| daniel827 a răspuns:

Mda;
sex inseamna unire sufleteasca si amplificare energetica dar omul nu a fost educat pentru asta, ba din contra este educat pentru autodistrugere; youtube link: sex.the.secret.gate.to.eden happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu stie sa iti faca twix n-are rost tongue big grin merita! merita doar pentru twix happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e cel dupa care plangi pe blog de o luna, stai cuminte. nu-l regastigi cu un dus decat temporar.

| ZeuulSuprem a răspuns:

Simplu la farmacie sunt pastile care opreste libidoul (opusul viagrei big grin) daca nu, nu-i da sa bea cafea sau orice alt stimulent eventual indoapa-l cu niscai alcool
Cu putin noroc il i-a somnu si i trece pofta de dus big grin