| LiviuBz93 a întrebat:

Maine este ziua indragostitilor mai vreau si eu niste pareri in legatura cu ce cadou sa ii cumpar iubitei mele.(nu am un buget foarte bun 30 de lei sa spunem.)dati mi niste exemple va rog! dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| LUTTY a răspuns:

1.Tricou personalizat – poti sa alegi un imprimeu cu mesaje sau poze nostime

2.Cani – cu inimioare sau cu forme ciudate

3.Parfum: desi gusturile difera de la o persoana la alta, acesta este un cadou potivit de cele mai multe ori.

4.Rama pentru poze - poti sa alegi o rama cu o forma nostima sau in functie de buget, o rama digitala.

5. Fular cu echipa favorita

6.Jocuri speciale de ziua indragostitilor

7.Carti de joc personalizate cu imagini nostime sau poze cu voi

8. Puzzle facut din poze care va trezesca amintiri placute

9. Ceas de mana – ca sa nu intarzie la intalniri!

2 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

Flori

| byradu21 a răspuns:

Un trandafir si o cutie de rafaelo! sau un vin bun si un trandafir( vin pe care il savurati impreuna sefu), sa fie un vin bun dulce sau demi-sec. Succes! big grin