| razvan168 a întrebat:

Ce cadou sa ii iau iubitei mele de ziua indragostitilor? un trandafir +? vreau sa evit bijuteriile, ceva legat de poze si ursuletul pentru ca deja i-am cumparat aceste lucruri

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un trandafir, o cutie imensa de ciocolata...

| S3nZ4TiOnS a răspuns:

Eu nu zic sa ii dai doar un singur trandafir, sa ii dai mai multi daca ai posibilitatea (stiu asta de la fosta) laughing, si ceva ciocolata, de preferat trandafiri pentru ca lor (fetelor) le plac mult, si o sa le ungi la inima te asigurwinking