| Anonimul1233 a întrebat:

Mâine vine un coleg la mine sa doarma. Eu vreau sa ii ating penisul sau sa il vad. Nu sunt homo sa ii cer asta, dar sunt curios. Am iubită. Cum fac să doarmă bine sa nu il trezesc? Sau ce sfaturi imi dati?

5 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Il rogi sa iti permita sa ii faci sex oral, si cu ocazia asta ii atingi si vezi penisul. Nu esti homo, spui? Cum spui tu; tu stii cel mai bine.

| aXy99 a răspuns:

Sa il faci sa doarma bine?
Vrei sa-l violezi? rolling on the floor

| Necunoscut112 a răspuns:

Homo everywhere.

Răspuns utilizator avertizat
| KevinLevin a răspuns:

Doamne am trait sa aud si asta ai site de filme porno sa vezi acolo
P.S Gay de om.