| Houselaurie a întrebat:

Marimile la prezervative, cum sunt numerotate? adica daca vreau sa ma duc la farmacie sa imi iau o cutie, ce ii zic? x, xx? sau cum. si cati diametri ii corespunde fiecarei marimi? si cum se calculeaza diametrul?big grin

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Diametrul se masoara (pe penisul in erectie). iar pe cutia de prezervative este trecut diametrul in milimetri.

| mgtow a răspuns:

Toate prezervativele vin la fel nu merge pe marime, vezi ca te faci de ras mai omule. Spune ca vrei o cutie durex si gata. Vin cu 12 sau 6 prezervative chiar si cu 25 din cate stiu eu.

Răspuns utilizator avertizat