| CimigoB a întrebat:

/ Buna! Scrie pe site-ul celor de la Durex ca mai nou prezervativele lor sunt pe marimi! Va rog sa imi spune-ti unde mai exact scrie marimea pe cutie ca n-am vazut. Nu ma intereseaza alte firme de prezervative decat Durex... Si la Durex stiu ca era diametrul universal 56 mm parca... Deci UNDE PE CUTIA PREZERVATIVELOR DUREX SCRIE MARIMEA! Multumesc mult happy

1 răspuns:
| EFE21 a răspuns:

Prezervativele sunt cauciucate, rezulta ca pot prinde orice masura pana-n 30 happy FUNDITAAAAhee hee?
P.S : intra mai greu dar merge