| anonim_4396 a întrebat:

Masturbarea anala ca baiat vi se pare normala? Neavand tente gay?

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Cam are tențe de gay.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Conform scarii sexualitatii putini oameni nu au inclinatii sau trasaturi homosexuale.
Atentir, nu trebuie confundate inclinatiile cu aplicarea lor.
Sunt persoane hetero care au experimentat diferite actiuni specifice homosexualilor. Acestia nu trebuie numiti homosexuali ci, in cel mai bun caz, bisexuali.
A experimenta odata sau de doua ori momente homosexuale nu inseamna ca esti homosexual. Daca fumezi de doua-trei ori cate o tigara nu inseamna ca esti fumator.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

"Ne avand tente gay."
Uite ca acum ai.

| doctorandus a răspuns (pentru NietzscheFrumosSiDesteptSunt):

De fapt, chiar daca e penetrat anal, poate fi penetrat de o femeie cu un dildo. Deci n-are legatura cu homosexualitatea.

| JustStitch a răspuns:

Bai Andrei, sa ști că masturbarea ana la are tentă de gay, asa ca daca vrei sa pari unul încearcă și asta laughing