| BlueBloodd a întrebat:

Cand ma masturbez am descoperit ca ma excita si masturbarea anala, eu fiind baiat. E ceva in neregula?

11 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu, de ce?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Pare-se ca ai tendinte homo

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Conform cercetarilor, 94-96% dintre barbati au trasaturi homo.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Da: tot aceiasi cercetatori spun ca homosexualitaea este genetica; doar ca printre ei nu se regasesc nici psihologi si nici psihiatrii. laughing laughing laughing

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Da, aici nu, dar Congresul mondial al psihatrilor au scos homosexualitatea din randul bolilor si ca nu este ereditara (genetica).
Iar cercetarea nu a fost facuta din punct de vedere psihologic sau psihatric, asa ca acestia nu prea aveau ce cerceta. Cercetarea s-a facut prin sondaje stiintifice cu privire la relatiile homosexuale AVUTE de barbatii participanti la sondaj.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru CodrutElian1990):

Pune mana pe studiu, mergi la o universitate unde se studiaza bolile psihice/mintale si nu mai da cu muci in fasole. laughing laughing laughing intr-devar: nu este genetic asa ceva. Este o deviatie comportamentala din categoria schizofreniei. Daca te vei dedica studiului pe acest domeniu macar 15-20 de ani: o sa intrevezi si cauzalitatea. laughing tongue

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Ii fi tu mai destept decat toti reprezentantii psihatriei mondiale.

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Se vede dupa modul cum te adresezi unei persoane pe care nu o cunosti, cata cultura ai. Ii zici culturii: Cultura te halesc! iar ea iti raspunde: Halesti pe dracu', ca nu ma ai".

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu e nimic in neregula daca iti face placere sa te masturbezi anal. Barbatii resimt o placere intensa deoarece le este stimulata prostata. N ai de ce sa te simti jenat de acest lucru iti dai seama ca nu esti singurul baiat care face asta. Chiar daca putini recunosc asta nu inseamna ca nu au incercat.

| anonimguy3 a răspuns:

Nu este nimic ciudat cu asta. Daca nu stiai, la barbati/baieti prin rectum se poate stimula prostata asta ducand la un orgasm mult mai intens/puternic. Daca tu esti atras de sexul opus si nu iti plac persoanele de acelasi sex, nu este nimic gay/homosexual in stimularea anala la barbati. Era ciudat daca erai si atras de baieti sau nu erai atras de fete, atunci ai putea sa iti pui semne de intrebare.

| Mariusgeo a răspuns:

Ai nervi la cur