| obsercvayr a întrebat:

Masturbarea produce cosuri? Nu m-am mai masturbat de 2 saptamanii si mi-a fost o pofta, in cat seara am facut-o odata... happy a 2 zi dupa ce m-am sculat, m-am trezit cu 2 cosuri marii pe fata, cu toate ca am cosuri dar nu mari, de cand nu m-am masturbat nu aveam cosuri asa mari, este adevarat ca masturbarea produce cosuri? sau de ce fix cand am dat o masturbare a 2 zi mi-a crescut 2 cosuri?

4 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Cine a zis ca produce cosuri e un fraier nesuficient informat...
cosurile sunt din vina dezvoltarii in perioada pubertatii

| DakotaRoyse a răspuns:

Coincidenţă. Masturbarea până la urmă e tot sex, cel puţin pentru corpul tău e acelaşi lucru, doar psihic diferă (că eşti în compania unei persoane). Dacă ar apărea coşuri de la sex, toată lumea ar fi plină din cap până în picioare. Deci nu, o fi apărut dacă ai mâncat în ziua anterioară ceva uleios de exemplu happy Mă rog, în adolescenţă pot să-ţi apară oricând, fără cauză... Hormonii, cum se zice happy

Răspuns utilizator avertizat
| abNb a răspuns:

Coincidenta. Nu produce cosuri masturbarea.