| AntoniaAntoAntoniaAno28 a întrebat:

Azi am aflat ca baiatul pe care il plac ma place..yeyyyyy...dar nu stiu cum sa ma comport...help me!

Răspuns Câştigător
| AnimefangirlYaoi a răspuns:

Cati ani ai? Oricum, daca ai peste 15 este bine, sub 15 nu este bine.Comporta-te normal nu ciudat? gandeste-te la despartire.Va spune altora lucruri urate despre tine.Comporta-te putin indiferenta la inceput. Funda

2 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Tu personal nu trebuie sa faci nimic, el trebuie sa faca, eventual incearca sa ii stai mai mult in cale tongue sa fi mai vizibila tongue, daca vrei sa insisti, imbracate sexi smug oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietilor le plac fetele modeste care stau la locul lor. Imbraca-te decent dar daca lui ii plac fetele mai "belit" imbracate, atunci ia-ti un decolteu