| specialistul97 a întrebat:

Metin2 Ro, nu este intrebare pentru cei care raspund la intrebarile gen cum dezinstalezi un program. rolling on the floor
Eu am o intrebare pentru cei experti, nu pentru cei care cersesc funda. si stie decat cum sa dezinstaleze un program si mai vor si funda.
funda de la mine primiti daca ma ajutati la intrebarea asta
.
pun pariu ca nu o sa am niciun raspuns da ma rog

Imi dati si mie un fishbot pentru server privat la metin2?
Fara virusi, ca nu sunt de ieri pe net. rolling on the floor
Care da virus, sa se gandeasca ca exista antivirus
Vreau un fishbot care sa functioneze daca se poate si cu tutorial

3 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Deja site-ul asta se umple de idioti
prea multe intrebari la categoriile nepotrivite

| YoCookieMonster a răspuns:

Prostule,mai bine pune intrebarea ta la categoria potrivita!
doamne ce tampiti pot fi unii

| specialistul97 explică:

Am pus la categoria asta pentru ca la categoria asta intra mai multi.
laughing
In fine.
Daca eu sunt prost. atunci tu esti cel mai prost
laughing
Nu ma compar eu cu tine. asa ca pot spune doar

Eu prost> Tu cel mai prost