| navinia a întrebat:

As vrea sa stiu ceva de la cei cu."mai multa experienta" big grin Deci.mie imi place de un baiat de la scoala. love struck love struck love struck Dar eu nu stiu daca el ma place broken heart broken heart broken heart As vrea sa va spun ce facem noi impreuna si voi sa imi ziceti daca aveti idee daca ma place de si eu sunt sigura doar 8% surprise Nu sti,as vrea sa ii cer nr. lui de telefon sa vorbim. on the phone Dar nu am curaj,vreau sa zic că la ora de germana,religie si biologie ne trimitem biletele.batting eyelashes tongue Si ne tachinam,si in pauza cand vreau sa ies din clasa el se pune in fata usii si imi zice ca nu ma lasa sa trec si daca nu renunt nici el nu renunta. kiss Si tot vorbim in ore,colega mea de banca zice ca ma place dupa modul in care se uita la mine dar eu nu cred ca e adevarat,se uita "ciudat" la mine nu stiu cum sa zic dar imi si zambeste. hmm.dar tot nu sunt sigura ca ma place. thinking thinking thinking eu il plac asa mult, e vecinu' de banca laughing nu e cu mine in banca dar e alaturi laughing Dar totusi as vrea sa vad si parerile voastre. >8- Pa wave

Răspuns Câştigător
| piticotxd12345 a răspuns:

Clar :3 dacă se uita la tine în ore "cu o privire" ciudata înseamnă ca și lui îi place de tine după Cum văd ca petreci mult timp cu el e vizibil... încearcă sa devii cea mai buna prietena a lui și ăsta e un avantaj mai mare de a fi ceva gen "iubit" dacă o sa stai cu el o sa se ataseje de tine și o sa fie mai bine.și prinde curaj și cereil bafta :* :*

1 răspuns:
| BlackSilver a răspuns:

Deci esti indragostita! Vreau sa spun ca ar trebui sa comunici mai mult cu el cum o fac eu cu o fata. Deci cum ar fi intreaba-l daca si-a facut temele la ceva sau ceva sa te ajute la ceva. Daca te-am ajutat sunt onorat.