| MissMikaelson a întrebat:

Mi-am cam pierdut contul meu de TPU dar am reuşit sa fac altul pentru o întrebare foarte importanta pentru mine.
Sunt foarte, foarte, foarte atrasa de un băiat in zodia berbecului. Este important zodia pentru ca la asta ma refer. Eu ma si cred foarte mult in zodii, karma etc. happy sa n-aud comentarii gen "tu crezi aşa ceva? laughing" ok? Trebuie sa întreb un lucru... Cum sa îl fac sa ma placă din nou? Am fost cu el si ne-a tinut o lună jumate cred, si se pare ca întrebarea este pentru cine se mai pricepe cât de cât la zodii. Si eu sunt berbec, ştiu ca e cam naşpa 2 berbeci. Ideea e ca am citit si inainte ca bărbatul berbec se îndrăgosteste apoi se plictiseşte apoi iar se îndrăgosteste si tot asa. Aşa sunt si eu da se pare ca de data asta e mau diferit. E oricum complicat si n-o sa stau sa povestesc dar dacă vreti sa ma ajutaţi : starylee19. Concluzia : cum il recuceresc?
Sa NU AUD COMENTARII IDIOATE! chiar n-am chef de misto. Mersi frumos!

6 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Dacă relaţia a fost anostă clar s-a plictisit, şi nu cred că va mai vrea să aiba de-a face cu tine.

| MissMikaelson explică (pentru FadetoBlack):

Nu a fost o relaţie deloc plictisitoare. Si acum cateva zile mi-a spus după ce am vorbit putin, a făcut o pauză de vreo 3-4 minute si imi zice deodata fara sa ii spun nimic in timpu ala :" esti Frumoasa " si după:"hai ca ma bag la dus scumpa mea " ce... Sa deduc din asta?

| FadetoBlack a răspuns (pentru MissMikaelson):

Poate vrea să te vrăjească thinking

| MissMikaelson explică (pentru FadetoBlack):

Deci sa inteleg asta? thinking

| lauraroxi a răspuns:

Incearca sa il atragi cu ceva, sa iesi in evidenta cu ceva care sa-l surprinda!

| Capriciu a răspuns:

Incearca sa citesti in horoscopurile de dragoste sa vezi ce compatibilitate aveti sau ai putea sa citesti cum sa il atragi pe barbatul berbec cauta aceste lucruri pe net ca sunt.Succes!