| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Mi-am invitat fostul prieten la o cafea, ca amici. A zis ca vine, dar doar ca amici. Apoi mi-a zis ca sa vin eu cu o colega si l-am intrebat de ce si mi-a zis ca poate are chef sa se dea la ea, sa n-aiba prieten fata. Nu stiu de ce a zis asta... Sa ma faca geloasa?

Eu tot o tineam ca sa ne vedem singuri si el ma intrea intruna ca de ce, ce vreau sa-i zic intre 4 ochi? I-am zis ca vreau doar sa-l vad si face ca ce nu pot sa-l vad daca imi aduc o colega?

I-am raspuns si eu tot asa in gluma ca sunt eu singurica daca vrea si face sa nu-l mai bat la cap cu asta ca am vazut si singura ca nu merge relatia intre noi.

Apoi l-am luat in serios si i-am zis,, Intelege-ma ca eu inca mai tin la tine, chiar daca nu te mai iubesc ca la inceput, nu te-am uitat. Si nu mi-ar pica bine sa te dai la alta in fata mea" si a zis ca bine. L-am intrebat daca pot sa vin singura si a zis ca se mai gandeste, sa mai astept.

Deci ce credeti ca vrea sa-mi demonstreze cu asta? Daca nu vroia sa ma vada, nu venea. Dar a zis ca e ok sa ne vedem. De ce vrea el sa nu vin singura?

FUNDA love struck

Aaa... si cum sa ma comport cu el? Adica vreau sa-l fac sa regrete ce a pierdut. Sa-i zic ca am prieten?(adica chiar am) Il iubesc enorm, dar nu vreau sa fiu cu el pentru ca stiu ca vrea doar sex si eu vreau o relatie. Dar vreau sa-l fac sa vada ce a pierdut. I-am zis intr-un mesaj ca daca el vroia eu as fi facut-o cu el, dar nici el nu a vrut sa mearga relatia.

Deci cum sa ma comport cu el? Are 25 de ani, eu 15big grin (stiu ca e mare diferenta si nu mai vreau sa fiu cu el chiar daca il iubesc, dar vreau sa-l fac sa sufere putin, sa-l fac sa ma vrea si apoi sa-i fac si eu tot ce mi-a facut el).

Răspuns Câştigător
| madutza_ubytzik a răspuns:

Buna! Nu vreau sa te dezamagesc dar felul cum se comporta cu tine reflecta ca nu mai tine la tine, chiar deloc.
Faptul ca a acceptata sa iasa cu tine la o cafea este poate pentru ca vrea sa vada ce ai de spus.
Spunanadu-ti ca sa vii in oras cu o amica de a ta poate o agata si el este o nesimtire din partea lui, daca avea respect fata de tine putea macar atata timp cat iese cu tine la o cafea sa se opreasca din "procesele de agatat fete".
Cred ca nici nu trebuie sa mai spun dar se vede ca baiatul acesta nu te merita, ca e un nesimtit si daca tot in felul asta se comporta cu tine si pe parcursul relatiei voastre inseamna ca nu a avut nici-un sentiment fata de tine si tot ce a fost intre voi, pentru el a fost doar o aventura.
Nu cred ca merita ca o fata sa se intoarca la el, oricat de mult l-ai iubit si oricat de mult tii la el. Chiar daca esti fata ai si tu demnitatea ta, nu te lasa calcata in picioare de un om fara scrupule. Incearca sa petreci cat mai mult timp cu actualul tau prieten( ai zis ca ai) si sa ii acorzi mai multa atentie. Asa ai sa incepi sa tii la actualul si usor usor o sa il uiti pe fostul. Iar daca intr-adevar tinea la tine te cauta si nu te lasa sa pleci mai ales ca ai spus ca reltia voastra s-a terminat de la un motiv nu tocmai bine intemeiat.
Faptul ca ai zis ca baiatul acela cauta doar sex demonstreaza complet ca nu a tinut la tin si a vrut doar sa profite de tine si chiar nu mai merita nicio sansa.
Lasa-l ca nu te merita, iubeste si pretuieste pe cel care te merita cu adevarat si care te face sa te simti ca in paradis! Succes si ai grija in continuare! Pa pa te pup

7 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dic mă... tu puştoaică încă plină de coşuri la 15 ani te-aştepţi să faci un om în toată firea să regrete că te-a pierdut? rolling on the floor
E normal că nici el n-a vrut să meargă relaţia pentru că s-a prins repede că n-are ce căuta în preajma ta şi da, avea dreptate, dacă chiar vroia să ţi-o pună, ţi-o punea şi ai fi vrut enorm şi ai fi fost foarte "două puncte ics", crede-mă. De ce? Pentru că oricum tu nu ştiai ce vrei şi-n obsesia ta pe care tu o numeşti iubire ai făcut orice.
Zi mersi că încă îţi vorbeşte frumos şi nu-şi pune mintea cu tine. Nu te întinde mai mult decât ţi-e plapuma că-i dăunător!
Salut.

| FataCuOchiiCaprui explică:

Terminati cu jignirile ca nu am facut sex cu el si chiar daca as fi facut-o e treaba mea. Adica daca nu vreti sa-mi raspundeti mai bine taceti. Multumesc pentru raspuns @lucycutza

| Irinna a răspuns:

Tu crezi ca un barbat ar pute fi gelos? in situatia in care el are 25 de ani si tu 15? eu nu cred. zic sa stai in banca ta si sa-ti vezi de scoala! si daca chiar vrei prieten cauta`ti unul de varsta ta.

| iceman a răspuns:

Alta copila cu figuri si impresii si mai e si tare in clont.Ai pus o intrebare ai primit raspunsuri. Ce te asteptai sa te ridice in slavi ca si cum ai fii facut ceva bine?

| BLG a răspuns:

Pai in primul rand el ink mai tine la tine daca a acceptat sa te vadabig grin, iar in al 2-lea rand te pune sa vi cu o prietena doar ca sa te fac pe tine geloasa.

chiar daca o sa te intalnesti cu el arata-i ca esti indiferenta, asa cum a facut si el cu tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti o bitanga de 15 ani si faci sex cu barbati de 25 de ani
nu te supara dar eu cred ca esti o parasuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma copila tu nu vezi ca iti bate joc de tine.Ala e om in toata firea si tu o copila. Nici tu nu stii ce vrei. Esti cu cineva ca il iubesti, ca vrei o relatie dar stii ca vrea doar sex adica ca te foloseste dar inca stai cu el.Asta de 25 de ani isi pierde timpu cu tine si probabil se minuneaza de viata asta. Vrei prieten? Cauta-ti unu de varsta ta si cu noroc poate reusesti sa ai ce iti doresti o relatie. Esti prea naiva si te increzi in tot. Poate acum lucrurile aste o sa ti se para dure dar dupa vreo 3-4 ani asa ai sa ajungi la aceiasi gandire.
Bafta.