| celmaitarenume a întrebat:

Mi-am luat aseara mustata si vreau sa imi creasca mai repede. Ce ar trebui sa fac? Am auzit ca daca dau cu apa pe ea o sa creasca mai repede, asa e? Voi stiti alte "trucuri"?

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

La cât mă spăl eu pe față ar trebui să am tufiș

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mi ai adus aminte sa pun apa la flori ca numa ele cresc de la apa

| mihai69 a răspuns:

Merge și cu apă, dar e mai bine cu parfum. Și să tragi ușor, câte 5 secunde, de fiecare firicel cu o pensetă.

| ywar a răspuns:

Da, asa fac si eu. Imi iau mustata, dar imi pastrez si niste fire tunse pe care la nevoie mi le lipesc, pentru impresionarea adversarului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E mustaţă, nu e floare.De la cine ai primit sfatul ăsta? De la un grădinar? laughing
Dacă ar fi aşa, am fi toţi ca nişte maimuţe.

| SoulCalibur a răspuns:

Acum lăsând gluma la o parte...un truc "minune nu exista" doar sa te faci cu lama de fiecare data...și atunci poate, poate, succes.