| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am sarutat cel mai bun prieten si mi-a placut. Problema e ca sunt intr-o relatie si acum ma simt ciudat de fiecare data cand iubitul meu ma saruta. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Sa-ti urmezi inima si sa risti, nu ne intelesesem asa?
happy
Fa-ti curat in viata si ramai cu unul singur, ca sa nu ajungi sa-i pierzi pe-amandoi.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna păi te simti ciudat deoarece stii că ai gresit sărutîndu l pe celălalt, te simti vinovată, si posibil i ti este teamă să nu afle actualul că tu te ai pupat cu cel m ai bun prieten, sau poate că era fostul? Dar ei doi se cunosc? Că atunci esti intr o belea mare, dacă se scapă prietenul pe care l ai sărutat, la cel cu care esti? Nu va iesii prea bine, iar tu vei fii cea vinovată, tot ce poti face acum este să nu te m ai gindesti la cel pe care l ai pupat, si să incerci să i ti fixezi mintea si inima doar pe această relatie cu băiatul cu care esti.

| neutrino a răspuns:

Reorienteaza-te spre cel ce saruta mai bine.

| NotToday a răspuns:

Ai putea lucra la caracterul tau, asa, pentru inceput...

| dweq a răspuns:

Poate ca nu mai iti place de iubitul tau si iti place de cel mai bun prieten al tau sau te simti vinovata