| Alex_5188 a întrebat:

Mi-ati putea raspunde …
Am o prietena de ceva timp si am facut-o de vreo 5 ori ( a fost virgina )….
Aseara am incercat din nou si a durut-o foarte tare si a inceput sa sangereze …

Mi-ati putea spune ce poate fi?
S-ar putea sa fie numa avum dezvirginarea dupa 5 ori?

de 2 zile i s-a terminat perioada …poate fi de la stress cau care ar putea fi problema?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil in datile anterioare himenul nu se rupsese complet si s-a rupt acum de tot. Oricum, sa grabeasca un pic prima vizita la ginecolog si sa se duca saptamana asta ca sa fie sigura ca nu i-ai facut vreo plaga vaginala (posibil daca nu era suficient de lubrifiata).

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Probabil abia acum i s-a rupt himenul complet, nu trebuie sa va speriati.
Insa ai grija la penetrari, sa nu fii prea dur in miscari!

| R_8074 a răspuns:

Unele fete nu sangereaza din prima. Poate sangera si dupa 4-5 contacte sexuale, chair mai mult, pentru ca himenul e mai rezistent la unele fete. Deci nu e nimic, si eu am sangerat dupa cateva contacte. si nu am patit nimic happy