| anonim_4396 a întrebat:

Mie imi place foarte mult de un baiat! e in clasa cu mine. si am vb cu o colega despre el si i-am zis acesteia despre el ca-mi place si etc si ea i-a spus
el cand a aflat mi-a zis ca trebuie sa-i zic mai devreme ca lui acum ii place de alta fata
eu cand am auzit nu am insistat si i-am zis ca c am vb a fost doar in gluma ca nu-mi place de el
m-am panicat si nu stiu ce sa fac imi place foarte mult, noaptea adorm cu el in gand si il visez
dar nu stiu ce sa fac crying imi e rusine sa ii spun ca-l plac

1 răspuns:
| denismaria92 a răspuns:

In momentul de fata chiar nu ai ce sa faci daca lui ii place de o alta fata.sad